Viktorija Grigorjeva

Biogrāfija

Vārds, uzvārds: Viktorija Grigorjeva

Vecums: 18

Augums: 163

Nodarbošanās: Mācos Jēkabpils 2.vidusskolā

Hobiji: Fitness - hobijs, kas ieņem augstāko prioritāti manā dzīvē, jo man patīk fiziskā slodze, kas rada fantastiskas sajūtas muskuļos. Sporta zālē ar fitnesu nodarbojos jau trīs gadu, bet dejoju jau no sešu gadu vecuma, tāpēc fiziskā slodze man ir labi pazīstama jau no bērnības. Kulinārija kā hobijs ieņem otro vietu manā dzīvē. Pagatavot garšīgu maltīti - neatņemama daļa no mana dienas grafika. Visvairāk man patīk gatavot itāļu un krievu virtuvi. Kā arī man ir muzikālais hobijs - es spēlēju ģitāru. Apvienojot skaistu mūziku ar gardas maltītes pagatavošanu es izjūtu fantastiskas sajūtas manā iekšējā garīgajā dzīvē.

BK "Jēkabpils" komanda ir - labākā komanda priekš manis. Gribas ticēt, ka komanda ar katru spēli kļūs spēcīgāka un draudzīgāka, un kļūs par vienu no stabilākajām komandām.

Būt karsējmeitenei ir būt stiprai meitenei, gan fiziski, gan morāli! Priekš manis tas ir veids kā izpausties, laist emocijas darbā, kur es varu parādīt sevi un uz ko esmu spējīga. Tev vienmēr jābūt pašpārliecinātai, kad tu ienāc zālē tev ar savu enerģiju ir jāaizpilda visa sev pakļautā telpa. Protams, karsējai galvenais ir optimisms, jo mēs esam komandas skaistuma simbols, un tas nav tik viegli, jo , neskatoties uz problēmām vai garastāvokli, tev vienmēr vajag ienākt zālē ar smaidu, jo ne tikai mūsu spožie kostīmi rotā komandu, bet arī smaids un mūsu trakā enerģija. Runājot par mūsu treniņiem, tad tieši te mūs iemācīja būt ideālā formā,būt disciplinētam, pareizi parādīt sevi no labākās puses, saprast, ka tu patiešām kaut ko vari sasniegt, ka arī iemācīs teātra mākslai, jo karsējai ir jāprot efektīvi un pareizi „komunicēt” ar publiku. Vienā vārdā sakot, būt karsējai ir grūti.