Svētdien BK “Jēkabpils” laukumā tiksies ar “Jelgavu”

Publicēts: Ceturtdiena, 6 Decembris 2012 13:50
Autors: Elīna Elste
Komentāri [5]
Raksts skatīts: 1456 reizes
Svētdien, 9. decembrī basketbola klubs “Jēkabpils” laukumā  jau otro reizi  tiksies ar BK “Jelgava”.
Jēkabpilieši sacentās ar Jelgavas komandu sacentās vēl pavisam nesen – 25. novembrī, kad arī guva uzvaru. Tā gan panākta spraigā cīņā, noslēdzot spēli ar viena punkta starpību 104:103.
“Mums neviena spēle nav bijusi viegla, arī šoreiz būs grūti”, stāstīja BK “Jēkabpils” galvenais treneris Edgars Teteris.  Viņš atzina, ka pagājušajā spēlē pret BK “Jelgava” vājā vieta bija aizsardzība, par ko liecina arī pretinieku gūto punktu skaits – 103. “Šajā spēlē noteikti uzvaras atslēga būs aizsardzībā. Ja nostrādāsim labi aizsardzībā, domāju, ka uzvarai jābūt”, noteica Teteris, “rīt, parīt treniņos analizēsim, kur mēs “iekritām”, kur viņi guva punktus un centīsimies šīs kļūdas neatkārtot.” 
Arī šoreiz spēlē nepiedalīsies Aigars Vītols, kurš ir guvis traumu un atkopjas pēc pārciestas operācijas. Tomēr viņš jau ir sācis piedalīties treniņos. Teteris prognozē, ka laukumā Vītols varētu atgriezties pēc divām nedēļām. Savukārt Rinalds Sirsniņš pēc vienas izlaistas spēles, laukumā atgriezīsies jau šo svētdien. “Esam jau nedaudz apraduši spēlēt bez Aigara, bet viņa  atgriešanās būs kā liels bonuss komandai. Arī saprašanās starp Sirsniņu un pārējiem komandas biedriem, kļūst arvien labāka. Domāju, ka viņa pienesums ar laiku tikai palielināsies”, atzina BK “Jēkabpils” galvenais treneris. 
BK "Jēkabpils" pret BK "Jelgava" spēlēs šo svētdien, Zemgales Olimpiskajā centrā. Sākums plkst. 17. 

Jaunākie komentāri

Edijs Voinsovičs
Pirmdiena, 1 Oktobris 2018 11:11
Jelgavnieks
Sestdiena, 29 Jūlijs 2017 18:01
Jānis Ukris
Svētdiena, 24 Aprīlis 2016 00:33
Dainis Stiebriņš
Trešdiena, 11 Novembris 2015 10:36
Lāsma Irša
Sestdiena, 6 Jūnijs 2015 23:34