BK "Jēkabpils" spilgtākie sezonas mirkļi ir apskatāmi foto izstādē

Publicēts: Pirmdiena, 1 Jūnijs 2015 12:08
Autors: Administrācija
Komentāri [2]
Raksts skatīts: 4086 reizes

BK “Jēkabpils” ir aizvadījis emocijām bagātu sezonu, kas “Aldaris” Latvijas Basketola līgā noslēdzās ar godpilno trešo vietu. Spilgtākos izslēgšanas turnīra mirkļus visu jūniju iespējams aplūkot īpašā fotoizstādē Krustpils Kultūras namā.


Basketbola kluba “Jēkabpils” trešā sezona ir noslēgusies ar bronzas medaļām Latvijas Basketbola līgā. Sezona ir bijusi gara un grūtiem pārbaudījumiem piepildīta, bet tajā piedzīvots arī daudz emocionāli spilgtu, satraucošu un priecīgu mirkļu.


Šajā izstāde piedāvājam jums aplūkot piecpadsmit fotogrāfijas no Latvijas un Baltijas basketbola līgām, kurās redzama “Jēkabpils” basketbola komandas vienotība, spēks un cīņasspars, mūsu karsējmeitenes, kā arī mūsu fantastiskie līdzjutēji.


Fotogrāfija, kurā redzams mūsu līdzjutēju prieks par uzvaru pār “VEF Rīga”, ir saņēmusi Latvijas Basketbola savienības simpātiju balvu konkursā par labāko Latvijas Basketbola līgu fotogrāfiju.


Fotogrāfiju autore Lāsma Irša: “Būt kopā ar komandu, pārdzīvot spraigas spēļu galotnes, sajust pēdējās sekundēs izrautas uzvaras garšu, samierināties ar sāpīgu zaudējumu... šīs divas sezonas man ir bijušas kaut kas daudz vairāk nekā vienkārši basketbola spēļu fotografēšana. Man ir liels prieks un gods, ka varu kaut nedaudz no šiem notikumiem un emocijām parādīt citiem. Lai pasaule redz, ka Jēkabpilī ir fantastiska basketbola komanda un paši labākie līdzjutēji!”


Fotoizstāde Krustpils Kultūras nama deju zālē būs izvietota visu jūnija mēnesi. Interesentiem tā ir atvērta katru darba dienu no pl. 11.00 – 18.00. Ieeja – bezmaksas. Pēc izstādes Kultūras namā, fotogrāfijas ceļos pa Jēkabpils un reģiona skolām, līdz sasniegs Jēkabpils Sporta nama telpas. 


Basketbola klubu „Jēkabpils” atbalsta: Jēkabpils pilsētas pašvaldība, „LDZ Cargo”, SIA „Jēkabpils PMK”, SIA “Pata”, SIA „Mikor”, SIA “LIK Sistēmas”, SIA “LatGran”, AS „LNK industries”.

Jaunākie komentāri

Edijs Voinsovičs
Pirmdiena, 1 Oktobris 2018 11:11
Jelgavnieks
Sestdiena, 29 Jūlijs 2017 18:01
Jānis Ukris
Svētdiena, 24 Aprīlis 2016 00:33
Dainis Stiebriņš
Trešdiena, 11 Novembris 2015 10:36
Lāsma Irša
Sestdiena, 6 Jūnijs 2015 23:34