“Lūši” Užavas kausā uzņems viesus no Līvāniem

Publicēts: Otrdiena, 23 Novembris 2021 09:11
Autors: Administrācija
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 351 reizes

Latvijas Basketbola Užavas kausa trešās kārtas otro savstarpējo spēli piektdien, 26. novembrī aizvadīs BK “Jēkabpils” un BK “Līvāni” komandas. Šoreiz cīņa notiks “lūšu” mājās - Jēkabpils sporta hallē. Sākums - plkst 19.00. Spēles tiešraide būs vērojama Latvijas Basketbola savienības Youtube kontā. 

 

INFORMĀCIJA LĪDZJUTĒJIEM! “Zaļajā zonā” spēli var vērot līdzjutēji ar sadarbspējīgiem Covid-19 sertifikātiem, kā arī bērni no 12 gadiem, uzrādot testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veikta skrīninga testu ar negatīvu rezultātu. Uz “ģimeņu zonu” tiek aicinātas ģimenes ar sertifikātiem un bērniem līdz 12 gadu vecumam bez sertifikātiem. Apmeklētājiem visu laiku pareizi jāvalkā sejas aizsegi un jāievēro distance. Spēles laikā sēdvietu var pamest tikai lai apmeklētu labierīcības. Apmeklētājiem reizē ar sertifikātu jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments. 

 

Pirmajā Užavas kausa spēlē, ko abas kaimiņkomandas aizvadīja pagājušajā piektdienā, 19. novembrī, divu punktu handikapu ieguva “lūši” (80:78). Bet tā kā uzvarētājs tiek noteiks divu spēļu summā, tad visi izšķirošie notikumi risināsies tieši šajā piektdienā Jēkabpilī. Kuram izdosies gūt vairāk punktu un iekļūt kausa izcīņas nākamajā kārtā?

 

Līvāniešiem jau pirmajā mačā vairs palīdzēt nevarēja Renārs Magone, kas atgriezies BK “Ogre” rindās, savukārt jēkabpiliešiem uz soliņa, ārstējot traumu, palicis viens no komandas līderiem Jurijs Aleksejevs. Vērtējot gan Nacionālo Basketbola līgu, gan aizvadīto kausa spēli, rezultatīvākie punktu guvēji jēkabpilieši vidū ir Mārtiņš Vīņauds, Sandis Bēts un Mikus Sokolovs, zem groziem vissekmīgāk cīnās Mārtiņš Vīņauds un Kārlis Večens, kurš arī vislabāk apgādā komandas biedrus ar rezultatīvām piespēlēm.

 

Līvāniešu šī brīža sastāvā trāpīgākais punktu guvējs ir Toms Liepiņš un Raimonds Pabrieža, zem groziem izteikts līderis vēl nav vērojams, bet par rezultatīvām piespēlēm gādā Daumants Pabrieža. 

 

Lai izjustu mājas sienu palīdzību, atbalsts “lūšiem” būs ļoti nepieciešams, tāpēc aicinām līdzjutējus piektdien ierasties Jēkabpils sporta hallē un sniegt savu artavu uzvaras kaldināšanā!

 

BK „Jēkabpils” atbalsta: Jēkabpils novada pašvaldība, SIA „Pata”, SIA „Jēkabpils PMK”, SIA „Mikor”, SIA „Astarte-Nafta”, SIA „Hektors”, Jēkabpils sporta centrs, „Drukas Nams”, „Apdruka24.lv”.

 

Jaunākie komentāri

Edijs Voinsovičs
Pirmdiena, 1 Oktobris 2018 11:11
Jelgavnieks
Sestdiena, 29 Jūlijs 2017 18:01
Jānis Ukris
Svētdiena, 24 Aprīlis 2016 00:33
Dainis Stiebriņš
Trešdiena, 11 Novembris 2015 10:36
Lāsma Irša
Sestdiena, 6 Jūnijs 2015 23:34