BK “Jēkabpils” ir apņēmies apzeltīt savu jubilejas sezonu

Publicēts: Otrdiena, 24 Augusts 2021 16:04
Autors: Administrācija
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 917 reizes

Ar nepacietību tiek gaidīta jaunā basketbola sezona, un gan basketbolisti, gan līdzjutēji nu jau savos plānotājos var iezīmēt pirmos spēļu datumus. BK “Jēkabpils” savā desmitajā - jubilejas sezonā piedalīsies “Ramirent” Nacionālajā basketbola līgā un Latvijas basketbola “Užavas” kausa izcīņā.

 

“Divas iepriekšējās sezonas “Covid-19” dēļ neizdevās noslēgt. Īpaši sāpīgi tas bija 2019./2020. gada sezonā, kad regulārajā turnīrā palikām nepārspēti visās 19 spēles un bijām galvenie pretendenti uz čempionu titulu. Šīs sezonas mērķis ir izcīnīt Nacionālās līgas čempionu titulu un kausā godam pacīnīties ar kādu no augstākās līgas komandām! Centīsimies godam aizvadīt šo 10. sezonu un saviem līdzjutējiem sagādāt daudz priecīgu brīžu!”, tā jauno darba nogriezni iezīmē kluba prezidents Leonīds Salcevičs.

 

“Lūšu” komandas kodols palicis nemainīgs, arī šosezon BK “Jēkabpils” rindās redzēsiet rekordistu Juriju Aleksejevu, vienmēr enerģisko Mārtiņu Vīņaudu, pozitīvo Miku Sokolovu, nosvērto Kārli Večenu, uzticamos jēkabpiliešus Reini Ermansonu, Matīsu Koļesinski, Edgaru Ivanovu un Jēkabpils sporta skolas absolventu Lauri Bērziņu. Sarkanbaltsarkanās krāsas aizstāvēs arī pagājušās sezonas jaunpienācējs Rihards Strauts. Menedžera pienākumus turpinās pildīt Edvīns Skudra, sabiedriskās attiecībs nu jau devīto sezonu kārtos Lāsma Irša, bet direktora amatā teicami iejuties ir Juris Kalniņš. Kluba rindās gatavojas iestāties vēl vairāki sparīgi un apņēmīgi biedri, bet par to ziņosim jau drīzumā.

 

BK “Jēkabpils” pirmo spēli savā mājas laukumā aizvadīs 19. septembrī, kad Jēkabpils sporta hallē draudzības spēlē tiksies ar BK “Līvāni” komandu. Cerams, ka varēsim aicināt arī līdzjutējus!

 

„Ramirent” NBL kalendārs vēl nav publicēts, bet zināms, ka pamatturnīrā piedalīsies 22 komandas. Tās tiks sadalītas Austrumu un Rietumu zonās, kuru ietvaros izspēlēs divu apļu turnīrus. Katras zonas astoņas labākās komandas iekļūs izslēgšanas turnīrā. Sacensības paredzēts sākt septembra beigās.

 

“Užavas” kausa izcīņā jēkabpilieši iesaistīsies trešajā kārtā, kur mērosies spēkiem ar BK “Līvāni” - BK “Cēsis/Cēsu Sporta skola” pāra uzvarētājiem. 

 

Priekšā ir nopietniem pārbaudījumiem bagāta sezona, daudzas komandas ir pamainījušās, kļuvušas spēcīgākas, ir jānovērtē ikviens pretinieks un jācīnās par uzvaru katrā spēlē un katrā cīņas mirklī. “Lūši” demonstrēs savu labāko sniegumu, lai sev jubilejā uzdāvinātu mērķa piepildījumu - čempionu titulu! Nāc un atbalsti savējos!

 

BK „Jēkabpils” atbalsta: Jēkabpils novada pašvaldība, SIA „Pata”, SIA „Jēkabpils PMK”, SIA „Mikor”, SIA „Astarte-Nafta”, SIA „Hektors”, AS „LNK Industries”, Jēkabpils sporta centrs, „Drukas Nams”, „Apdruka24.lv”.

 

Jaunākie komentāri

Edijs Voinsovičs
Pirmdiena, 1 Oktobris 2018 11:11
Jelgavnieks
Sestdiena, 29 Jūlijs 2017 18:01
Jānis Ukris
Svētdiena, 24 Aprīlis 2016 00:33
Dainis Stiebriņš
Trešdiena, 11 Novembris 2015 10:36
Lāsma Irša
Sestdiena, 6 Jūnijs 2015 23:34