BK „Jēkabpils” aicina uz pirmo spēli jaunajā Jēkabpils sporta hallē

Publicēts: Piektdiena, 9 Oktobris 2020 08:35
Autors: Administrācija
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 1387 reizes

BK „Jēkabpils” devītā sezona iesākās ar divām izbraukumā spēlēm, bet nu ir pienācis laiks pirmajai mājas spēlei, kas šogad būs ļoti īpaša, jo notiks jaunās Jēkabpils sporta halles atklāšanas svētkos. Piektdien, 16. oktobrī, plkst. 19.15 BK ”Jēkabpils” kopā ar Jēkabpils sporta centru un pilsētas pašvaldību aicina uz svinīgu jaunās basketbola sezonas atklāšanu un „Ramirent” Nacionālās basketbola līgas spēli pret BA „Turība”!

 

 „Jēkabpils” basketbola klubs katru gadu pirmajā mājas spēlē parūpējas par īpašu atmosfēru. Arī šis gads nebūs izņēmums! Būs svinīga iepazīšanās ar komandu, ugunīgas karsējmeiteņu dejas, iedvesmojoši muzikāli priekšnesumi un viesu uzrunas. Līdzjutējus izklaidēs arī jaunu izskatu ieguvušais kluba talismans lūsis Lusillo.

 

Uzmanību! Diemžēl šī brīža situācija liek stingri ņemt vērā pastāvošos Covid-19 ierobežojumus un Jēkabpils sporta hallē tiks stingri ievēroti šādi nosacījumi:

-        spēli varēs apmeklēt tikai iepriekš reģistrējušies apmeklētāji. Reģistrācija tiks atvērta pirmdien, 12. oktobrī;

-        tribīnēs varēs sēdēt tikai nemarķētajās sēdvietās, un skatītājiem, kuri nav no vienas mājsaimniecības, jāievēro 2 metru distance savā starpā;

-         visiem apmeklētājiem būs obligāta mutes un deguna aizsegu valkāšana (šalles, lakati u.tml. netiks akceptēti) visas spēles garumā. Bērniem līdz 13 gadiem (neieskaitot) sejas maskas nav obligātas, bet ir vēlamas;

-          spēli ir aizliegts apmeklēt ar saaukstēšanās simptomiem, paaugstinātu ķermeņu temperatūru vai, ja esat bijis ārzemēs, vai kontaktējies ar Covid-19 saslimušo.

 

Iespējams, ka nosacījumi tiks papildināti un precizēti. Lūdzu, sekojiet līdzi aktuālajai informācijai! Būsim atbildīgi pret sevi un citiem, lai mēs visi būtu veseli un varētu turpināt basketbola sezonu līdzjutēju klātbūtnē!

 

Piektdien svinēsim kopā basketbola svētkus jaunajā Jēkabpils sporta hallē un atbalstīsim „lūšus”, uzsākot jauno 2020./2021. gada sezonu! Spēli varēs vērot arī tiešraidē kluba Facebook lapā.

 

BK „Jēkabpils” pateicas par atbastu: Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA „Pata”, SIA „Jēkabpils PMK”, SIA „Mikor”, SIA „Astarte-Nafta”, SIA „Hektors”, AS „LNK Industries”, Jēkabpils sporta centrs, „Drukas Nams”, „Apdruka24.lv”.

Jaunākie komentāri

Edijs Voinsovičs
Pirmdiena, 1 Oktobris 2018 11:11
Jelgavnieks
Sestdiena, 29 Jūlijs 2017 18:01
Jānis Ukris
Svētdiena, 24 Aprīlis 2016 00:33
Dainis Stiebriņš
Trešdiena, 11 Novembris 2015 10:36
Lāsma Irša
Sestdiena, 6 Jūnijs 2015 23:34