
BK “Jēkabpils” jau tradicionāli katru gadu 1. septembrī apmeklē Jēkabpils skolas, lai sveiktu jauniešus ar jaunā mācību gada sākšanos. Arī šogad puiši neizpalika bez pozitīvajām emocijām, ciemojoties mācību iestādēs.
Tāpat kā iepriekšējo trīs gadus, arī šajā BK “Jēkabpils” puiši 1. septembra rītu sagaidīja ar patīkamu satraukumu, jo šī ir tā retā reize, kad ierastais izteiksmes veids laukumā jānomaina uz publisko runu. Tikai vienreiz gadā, kamēr vēl nav sākusies aktīvā basketbola sezona, “lūši” var tikties ar bērniem, jauniešiem un uzrunāt tos, sveikt svētkos!
Kopumā BK “Jēkabpils” komandas pārstāvji apmeklēja sešas skolas: Jēkabpils Valsts ģimnāziju, Jēkabpils pamatskolu, 3. vidusskolu, 2. vidusskolu, Jēkabpils Agrobiznesa koledžu un Jēkabpils vakara vidusskolu. No “lūšu” rindām uz mācību iestādēm devās trenera asistents Kristaps Zeids, ģenerālmenedžeris Vents Jugāns un spēlētāji - Artūrs Dušels, Dāvis Gūtmanis. Tāpat pirmos iespaidus par Jēkabpils jaunatni guva jaunie leģionāri Saimons Benzors, Eliots Eliasons. Zinību dienas sveicieniem pievienojās arī puiši no LBL2 un AJSK – Edijs Stiebriņš un Juris Kalniņš.
Ar jaunā mācību gada sākšanos ir startējusi arī BK “Jēkabpils” 2014./2015. gada sezonas ceļojošā foto izstāde. Pirmais pieturas punkts – Jēkabpils Valsts ģimnāzija. Visiem interesentiem foto izstāde uz vienu mēnesi būs izvietota skolas mazajā zālē.
Sveicam Zinību dienā visus mazos jēkabpiliešus, viņu vecākus, kā arī BK “Jēkabpils” spēlētājus, kuru bērni ir uzsākuši mācību gaitas! Mērķtiecību, pacietību un daudz enerģijas, lai uzkrātu jaunas zināšanas!
Tiekamies jau drīz pavisam drīz Jēkabpils Sporta nama tribīnēs!
Foto no Jēkabpils skolu apmeklējuma vari apskatīt ŠEIT
Basketbola klubu „Jēkabpils” atbalsta: Jēkabpils pilsētas pašvaldība, „LDZ Cargo”, SIA „Jēkabpils PMK”, SIA “Pata”, SIA „Mikor”, AS „LNK industries”.