Zarkovičs: “Šodienas mačs mums bija solis atpakaļ”

Publicēts: Trešdiena, 30 Janvāris 2019 23:34
Autors: Administrācija
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 226 reizes

Trešdien, 30. janvārī BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” komanda savā laukumā ar rezultātu 68:113 (17:27, 15:24, 18:30, 14:21) atzina BK “Ogre” pārākumu. Rezultatīvākais spēlētājs “lūšu” vidū bija amerikānis Lions Gilmors III, kurš ar augstu precizitāti savas komandas labā guva 27 punktus.

Pirmās trīs minūtes abas komandas cīnījās punkts punktā, bet tad viesi skaidri nodemonstrēja savu pārākumu, un līdz pirmās ceturtdaļas noslēgumam “lūšiem” jau bija iekrājies 17 punktu deficīts (16:33). Otrajā ceturtdaļā ogrēnieši turpināja dominēt laukumā un rezultāta starpība pieauga līdz 29 punktiem (38:67). Trešo spēles nogriezni jēkabpilieši viesus uzvarēja par diviem punktiem, bet tas neko daudz nelīdzēja un spēle noslēdzās ar mājiniekiem gaužām nelabvēlīgu rezultātu – 68:113.

Sekmīgākais punktu guvējs BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” sastāvā bija Lions Gilmors III, viņa kontā 27 punkti, tajā skaitā pieci tālmetieni (5/7) un pieci divpunktu metieni (5/7). 12 punktus iekrāja Edgars Štelmahers, bet deviņus punktus un sešas atlēkušās bumbas pievienoja Jurijs Aleksejevs. Ar sešām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Rodrigo Būmeisters.

BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” galvenais treneris Marko Zarkovičs šoreiz nav apmierināts ar komandas sniegumu: “Lai gan pretinieks nenoliedzami ir ievērojami spēcīgāks, mēs varējām nospēlēt daudz labāk! Salīdzinot ar spēli pret “Ventspili”, šodienas mačs mums bija solis atpakaļ. Nezinu, kāpēc, bet komandai neveicas tieši mājās spēlēs un labāko sniegumu mēs rādām izbraukumos. Puiši saviem līdzjutējiem Jēkabpilī vēlas parādīt sevi no labākās puses, bet, iespējams, paši netiek galā ar šo spiedienu.”

„OlyBet” Latvijas-Igaunijas Basketbola līga, 30. janvāris, Jēkabpils sporta nams

BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” – BK “Ogre” 68:113 (16:33, 22:34, 22:20, 8:26)

„Jēkabpils/SMScredit.lv”: Gilmors 27 (5 ab), Štelmahers 12, Aleksejevs 9 (6 ab), Elksnis 8, Hermanovskis 7, Līnis 2, Surkulis 2, Būmeisters 1 (6 rp), Vanags, Denafs, Zomerfelds

Nākamo spēli BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” basketbolisti aizvadīs sestdien, 9. februārī viesos pie “VEF Rīga” komandas.

Paldies BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” atbalstītājiem: “SMScredit.lv”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA “Pata”, SIA “CDW Minerals”, SIA “Jēkabpils PMK”, “A.Kraukļa VEF basketbola skola”, SIA “Mikor”, AS „LNK Industries”, Jēkabpils sporta centrs, “Joma”, Jēkabpils Radio1.