Vietējiem BK "Jēkabpils" basketbolistiem ir potenciāls kļūt par komandas līderie..

Publicēts: Otrdiena, 24 Jūlijs 2012 00:00
Autors: Elīna Elste
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 1295 reizes
Pirmdien, 23. jūlijā norisinājās pirmie BK “Jēkabpils” treniņi. Pēc tiem treneris Edgars Teteris atzinīgi novērtēja vietējos basketbolistus – Edgaru Leju, Arti Arnīti un Artūru Škuti.
“Ar vietējiem puikām ir ļoti, ļoti daudz jāstrādā. Tādā līmenī viņi nav trenējušies un tādu līmeni viņi nav redzējuši. Pirmajā treniņā viņi uzskatāmi saprata, ka starp viņiem un piesaistītajiem spēlētājiem ir diezgan liels bezdibenis”, stāstīja Teteris. Tomēr viņš uzsvēra, ka divu vai trīs sezonu laikā vietējiem spēlētājiem būs iespēja kļūt par līderiem.
“Darīsim visu, lai viņi ir konkurētspējīgi, jo gan Arnītis, gan Leja izskatījās diezgan cerīgi. Arī Artūram Škutem potenciāls ir, bet viņiem visiem ir ļoti daudz jāstrādā”, norādīja treneris. Kā viņš uzskata, līdz sezonas sākumam sportistus varēs sagatavot. “Līdz sezonas sākumam darāmā ir daudz, bet mums ir arī pietiekami daudz laika, lai visu paveiktu”, stāstīja Teteris un norādīja, ka treniņi ir uzsākti laicīgi. Treneris arī uzskata, ka kontrasts starp spēlētājiem profesionalitātes ziņā izlīdzināsies sezonas laikā.
Turpmākajos treniņos Teteris plāno dienas pirmajā daļā veikt individuālos treniņus, bet otrajā daļā - sākt piestrādāt pie taktiskām niansēm. Tomēr pamatīgāka taktikas izstrāde sāksies no 1. augusta, kad treniņos piedalīsies teju visa komanda.
Pirmajā basketbola kluba “Jēkabpils” treniņā piedalījās Edgars Leja, Artis Arnītis, Jurijs Aleksejevs, Kristaps Mediss, Oskars Virsis, Artūrs Škute, Oskars Prikulis un Matīss Čaupjonoks. Matīss trenējās kopā ar kluba biedriem tikai vienu dienu. Kā stāstīja BK “Jēkabpils” direktors Juris Bobrovs, talantīgais sportists, kurš ir no mazotnes trenējies Jēkabpils sporta centrā, bija nepieciešams kā sparinga partneris.

Jaunākie komentāri

Edijs Voinsovičs
Pirmdiena, 1 Oktobris 2018 11:11
Jelgavnieks
Sestdiena, 29 Jūlijs 2017 18:01
Jānis Ukris
Svētdiena, 24 Aprīlis 2016 00:33
Dainis Stiebriņš
Trešdiena, 11 Novembris 2015 10:36
Lāsma Irša
Sestdiena, 6 Jūnijs 2015 23:34