Trešdien pie BK “Jēkabpils” viesosies “Valka/Valga” komanda

Publicēts: Pirmdiena, 9 Oktobris 2017 15:28
Autors: Administrācija
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 812 reizes

Šonedēļ basketbola klubam “Jēkabpils” gaidāmas divas “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārā turnīra spēles. Pirmo no tām “lūši” aizvadīs trešdien, 11. oktobrī, savā mājas laukumā uzņemot BK “Valka/Valka” komandu. Savukārt sestdien, 14. oktobrī jēkabpilieši izbraukumā tiksies ar BK “Ventspils” komandu.

 

Mačs pret “Valka/Valga” vienību trešdien sāksies plkst. 18.30, un jēkabpilieši pretējā laukuma pusē ieraudzīs jau zināmas sejas – pretinieku galvenā trenera lomā iejuties aizpagājušas sezonas “lūšu” trenera asistents Kristaps Zeids, savukārt komandā spēlē “Jēkabpils” rindās divas sezonas aizvadījušais liepājnieks Kristaps Miglinieks.

 

“Valka/Valga” komanda Latvijas līgā ir nospēlējuši vienu spēli – pret BK “Ventspils” un piedzīvojuši zaudējumu ar rezultātu 54:88. Jēkabpiliešiem aiz muguras jau divi mači, bet pirmā uzvara vēl priekšā, pirmajā cīņā pret spēcīgo BK “Ogre” piedzīvots zaudējums ar 52:76, un otrajā mačā atzīts BK “Jūrmala” pārspēks ar 49:72.

 

Veiksmīgākais punktu guvējs “Jēkabpils” vidū ar vidēji 13 punktiem katrā mačā ir Jurijs Aleksejevs, viņš arī sekmīgāk par pārējiem cīnījies zem groziem un katrā mačā vidēji atzīmējies ar savāktām 9,5 atlēkušajām bumbām. Visvairāk rezultatīvu piespēļu sakrājis Edgars Štelmahers – vidēji 3,5 piespēles spēlē.

 

“Valka/Valga” komandā pirmajā spēlē rezultatīvākais punktu guvējs bija Roberts Freimanis (21 p.), visvairāk bumbas zem groziem izcīnīja Elvijs Mičulis (9,5 atl.b.), bet ar trīs rezultatīvām piespēlēm atzīmējās Edgars Lasenbergs.

 

Tiekamies trešdien Jēkabpils sporta namā un visi kopā atbalstīsim “lūšus” cīņā par pirmo uzvaru LBL!

 

Biļetes uz BK “Jēkabpils” mājas spēli maksā 1,50 eiro. Pensionāriem un skolēniem – viens eiro, bet bērniem (līdz sešu gadu vecumam ieskaitot) un invalīdiem – bez maksas. Vēl joprojām pērkot biļeti, dāvanā var saņemt kabatas kalendāru ar BK “Jēkabpils” spēļu grafiku LBL sezonas 1. posmam.

 

Basketbola klubu „Jēkabpils” atbalsta: Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA „LDz Cargo”, SIA „Pata”, SIA „Jēkabpils PMK”, AS „LNK Industries”, SIA „Mikor”, SIA „Pilna Servisa Līzings”, SIA „Astarte Nafta”, „Joma”, "AJSK". 

Jaunākie komentāri

Jelgavnieks
Sestdiena, 29 Jūlijs 2017 18:01
Jānis Ukris
Svētdiena, 24 Aprīlis 2016 00:33
Dainis Stiebriņš
Trešdiena, 11 Novembris 2015 10:36
Lāsma Irša
Sestdiena, 6 Jūnijs 2015 23:34
Jānis Ukris
Otrdiena, 2 Jūnijs 2015 12:52