Rūdolfs Rozītis: „Šī bija emocionāli labākā sezona! Paldies!"

Publicēts: Ceturtdiena, 4 Maijs 2017 11:07
Autors: Administrācija
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 1738 reizes

Otrdien, 2. maijā Jēkabpils sporta namā BK “Jēkabpils” un “Barons kvartāls” komandas aizvadīja izšķirošo – piekto spēli par iekļūšanu “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) pusfinālā. “Lūši” dramatiskā cīņā atzina pretinieku pārspēku ar rezultātu 65:70 un tādejādi piecu cīņu sērijā ar divām uzvarām un trīs zaudējumiem nepārvarēja ceturtdaļfināla slieksni.

 

Spēle ritēja spraigi, un abas komandas vienlīdz spēcīgi alka pēc uzvaras. Pirmajā ceturtdaļā “Barons kvartāls” trāpīja visus sešus izmestos tālmetienus, un pēc desmit cīņas minūtēm “lūšiem” bija iekrājies jau ievērojams deficīts – 14:28.Otrajā ceturtdaļā jēkabpiliešiem spēle atraisījās un izdevās rīdziniekus panākt. Duelis turpinājās ar azartisku un nepiekāpīgu cīņu, kas bieži ritēja punkts punktā līdz pat pēdējai spēles minūtei. Tomēr pašā galotnē veiksme šoreiz nebija BK “Jēkabpils” pusē un cīņa tika zaudēta ar rezultātu 65:70.

 

“Lūšu” rezultatīvākais spēlētājs bija Roberts Stumbris, viņš guva 19 punktus un izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas. Jurijs Aleksejevs pievienoja 17, bet Rinalds Sirsniņš – 12 punktus. 

 

Atskatoties uz aizvadīto sezonu, galvenais treneris Rūdolfs Rozītis atzīst, ka ir gandarīts par paveikto un ir pateicīgs par ticību un atbalstu: “Sezonas analīze prasīs vēl laiku, jo jārēķina statistika un jāanalizē video, bet jau tagad varu teikt, ka šī bija emocionāli labākā sezona. Paldies BK “Jēkabpils” vadībai, ka uzticējās man un deva iespēju izveidot komandu. Paldies katram spēlētājam, kurš šosezon ziedoja savu prātu un ķermeni augstākam mērķim. Novēlu katram spēlētājam, lai izdodas pilnveidot savu spēli vēl augstākā līmenī! Paldies ģimenēm par atbalstu visas sezonas garumā gan priekos, gan grūtos brīžos. 

 

Rozītis uzsver fanu lielo nozīmi komandas ceļā uz panākumiem: “Augstākais novērtējums bija šī ceturtdaļfināla sērija, kurā katrā spēlē jutāmies kā mājās, jo mūsu atbalstītāji bija kopā ar mums. Paldies mūsu līdzjutējiem, kuri katru mūsu spēli padarīja par lieliem svētkiem! Novēlu Jēkabpils pilsētai vienmēr būt tikpat vienotai kā tad, kad tā atbalsta mūs un volejbola komandu “Jēkabpils Lūši”, jo kopā ir iespējams paveikt lielas lietas, bet pats galvenais - ir iespēja piedzīvot emocionāli pacilājošos mirkļus! Un to dēļ ir vērts dzīvot! "LŪŠI" LABĀKIE!”

 

„OlyBet” LBL ceturtdaļfināls, 2. maijs 
BK „Jēkabpils” – „Barons kvartāls” 65:70 (14:28, 24:12, 11:14, 16:16) 
„Jēkabpils”:
Stumbris 19 (8 ab), Aleksejevs 17, Sirsniņš 12, Sokolovs 6, Šeļakovs 4, Antrops 3, Kumpis 3 (9 ab), Virsis 1, Veselovs, Miglinieks 
 

BK “Jēkabpils” 2016./2017. gada sezonā piedalījās gan “OlyBet” LBL, gan “Triobet” Baltijas Basketbola līgā. “Lūši” cīkstēšanos Baltijas arēnas regulārajā turnīrā noslēdza trešajā vietā savā apakšgrupā, kopā izcīnot astoņus panākumus un četras reizes atzīstot pretinieku pārākumu. Savukārt izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā divus pēļu summā jēkabpilieši ar viena punkta deficītu piekāpās Lietuvas “Nevežis” komandai. 

 

Latvijas čempionātā Rozīša vadībā “lūši” izcīnīja 18 uzvaras, piedzīvoja 14 zaudējumus un izslēgšanas spēlēs iekļuva kā ceturtā labākā komanda līgā aiz BK “Ventspils”, “VEF Rīga” un BK “Valmiera/ORDO”. Izslēgšanas spēlēs “lūši” cīnījās godam un tikai sīvā piecu spēļu duelī piekāpās “Barons kvartāls” komandai. 

 

2016./2017. gada sezonā komandā spēlēja Roberts Stumbris, Mikus Sokolovs, Pāvels Veselovs,  Oskars Virsis, Edgars Štelmahers, Jurijs Aleksejevs, Rinalds Sirsniņš, Modests Kumpis, Jānis Antrops, Kristaps Miglinieks, Artūrs Vītiņš un Andrejs Šeļakovs. Daļu sezonas sastāvā pavadīja Renārs Magone. Galvenais treneris Rūdolfs Rozītis, treneris Gunārs Gailītis, ģenerālmenedžeris Vents Jugāns, menedžeris Edgars Pabērzs, fizioterapeite Liene Liepiņa.

 


Basketbola klubu „Jēkabpils” atbalsta: Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA „LDz Cargo”, SIA „Pata”, SIA „Jēkabpils PMK”, AS „LNK Industries”, SIA „Mikor”, SIA „Pilna Servisa Līzings”, AS „Viada Baltija”, SIA „Ošukalns”, AS „A.C.B.”, SIA „Astarte Nafta”, „Joma”.

Jaunākie komentāri

Jelgavnieks
Sestdiena, 29 Jūlijs 2017 18:01
Jānis Ukris
Svētdiena, 24 Aprīlis 2016 00:33
Dainis Stiebriņš
Trešdiena, 11 Novembris 2015 10:36
Lāsma Irša
Sestdiena, 6 Jūnijs 2015 23:34
Jānis Ukris
Otrdiena, 2 Jūnijs 2015 12:52