Pirmā ceturtdaļa iegāž “lūšu” spēli pret “Latvijas Universitāti”

Publicēts: Svētdiena, 8 Aprīlis 2018 12:30
Autors: Administrācija
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 795 reizes

Sestdien, 8. aprīlī Jēkabpils Sporta namā BK “Jēkabpils” svarīgā cīņā par iekļūšanu “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) izslēgšanas spēlēs piekāpās “Latvijas Universitātes” komandai – 67:75. Rezultatīvākais “lūšu” rindās ar 16 punktiem un piecām rezultatīvām piespēlēm bija Dominiks Domarks.

 

Pirmajā ceturtdaļā jēkabpilieši iekrāja 19 punktu deficītu (11:30) un visu atlikušo spēli aizvadīja dzenoties pakaļ studentiem. Otrajā ceturtdaļā “lūši” spēja sadeldēt savu deficītu līdz astoņiem punktiem (35:43), tomēr “Latvijas Universitātes” komanda spēja atspēlēties un turēties drošā attālumā.

 

Līdz mazākam – sešu punktu deficītam pietuvoties jēkabpiliešiem izdevās vien pašā spēles izskaņā, kad Renārs Magone trieca bumbu grozā no augšas, nopelnot arī vienu soda metienu, kas bija precīzs. Diemžēl rīdzinieki savu pārsvaru spēja nosargāt līdz pat spēles beigām, un “lūši” piedzīvoja sāpīgu zaudējumu ar rezultātu 67:75.

 

BK “Jēkabpils” galvenais treneris Sandis Buškevics pēc spēles atzīst, ka tieši neveiksmīgā cīņa pirmajā ceturtdaļā iegāza visu spēli: “Uzsākām spēli ļoti nervozi. Nezinu, kas pie tā vainīgs... Varbūt lielā atbildība un tas spiediens, ka nedrīkstam zaudēt. Pirmā ceturtdaļa izjauca mūsu spēli. Spēlējām tā, kā vajadzēja pretiniekiem – nevis kā komanda, bet katrs par sevi. Pirmajā ceturtdaļā ielaist 30 punktus... tas ir par daudz. Otrajā ceturtdaļā pamodāmies, sākām spēlēt pēc plāna, izpildīt to, ko bijām sarunājuši. Bet ar to nepietika.” Buškevics atzīst, ka cīņā pietrūcis arī Jurijs Aleksejevs, kurš treniņā guvis smadzeņu satricinājumu. Komanda bija gatavojusies, ka viņš spēlē piedalīsies.

 

Tāpat “lūšu” galvenais treneris norāda uz savu spēlētāju nevajadzīgām diskusijām ar tiesnešiem: “Zinājām, ka tiesneši skatīsies katru sīkumu. Bijām vienojušies, ka spēlētāji ar viņiem nerunās. Tomēr spēlē sanāca citādi, kas nenāca mums par labu. Lai vai kā mums ir atlikusi vēl viena spēle – trešdien pret “Ventspili”. Mēs cīnīsimies! Brīnumi notiek! Paldies līdzjutējiem un nāciet mūs trešdien atbalstīt!”

 

Šobrīd “Jēkabpils” komandai ir astoņas uzvaras, 20 zaudējumi, un regulārajā turnīrā atlikusi viena spēle – trešdien, 11. aprīlī savā laukumā pret BK “Ventspils” komandu.

 

“Latvijas Universitātes” un “Betsafe/Liepāja” komandām arī ir pa astoņām uzvarām, bet atlikušas divas cīņas, studentiem – pret BK “Ogre” un BK “Ventspils”, bet liepājniekiem – divas pret BK “Jūrmala”. Vienādas uzvaru/zaudējumu bilances gadījumā, ņemot vērā visu trīs komandu savstarpējos rezultātus, priekšroka spēlēt LBL izslēgšanas turnīrā būs “Latvijas Universitātei”.

 

“Olybet” LBL, 7. aprīlis, Jēkabpils sporta nams

“Jēkabpils” – “Latvijas Universitāte” 67:75 (11:30, 24:16, 17:17, 15:12)

“Jēkabpils”: Domarks 16 (5 rp), Vītiņš 15, Vikentsjevs 13, Magone 9 (12 ab, 3 pb), Štelmahers 6, Kanbergs 5, Virsis 3, Samačs.

 

Basketbola klubu „Jēkabpils” atbalsta: Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA „LDz Cargo”, SIA „Pata”, SIA „Jēkabpils PMK”, AS „LNK Industries”, SIA „Mikor”, SIA „Pilna Servisa Līzings”, SIA „Astarte Nafta”, „Joma”, „AJSK”.

Jaunākie komentāri

Edijs Voinsovičs
Pirmdiena, 1 Oktobris 2018 11:11
Jelgavnieks
Sestdiena, 29 Jūlijs 2017 18:01
Jānis Ukris
Svētdiena, 24 Aprīlis 2016 00:33
Dainis Stiebriņš
Trešdiena, 11 Novembris 2015 10:36
Lāsma Irša
Sestdiena, 6 Jūnijs 2015 23:34