Publicēts: Trešdiena, 12 Decembris 2012 13:29
Autors: Elīna Elste
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 1045 reizes
Trešdien, 12. decembrī basketbola klubs “Jēkabpils” Olimpiskā sporta centra laukumā tiksies ar BK “Latvijas Universitāte”. Savukārt jau sestdien, 15. decembrī jēkabpilieši par uzvaru cīnīsies ar BK “BA Turība”.
BK “Jēkabpils” ar Latvijas Universitātes basketbolistiem jau sacentās 18. oktobrī un dramatiskā cīņā piekāpās pretiniekiem ar rezultātu 81:84. Toreiz studentu komandas panākumu atslēga bija saspēles vadītājs Žanis Peiners. Ja pirmajā puslaikā Aigaram Vītolam izdevās neitralizēt šo spēlētāju, tad jau otrajā puslaikā Peiners rādīja ko mācēja. “Jēkabpils” komandas galvenais treneris ir apņēmības pilns uzvarēt ne vien spēlē pret LU komandu, bet arī pret BK “BA Turība”.
Ar ”Turības” komandu jēkabpilieši tikās 17. novembrī. Tieši ar šo spēli “Jēkabpils” komanda pārtrauca zaudējumu sēriju. Spēle noslēdzās ar rezultātu 91:75, jēkabpiliešu labāk. BK “Jēkabpils” otrais treneris Andris Čerjaks toreiz atzina, ka viss noticis tā kā tam jānotiek: “Komanda ar raksturu un cīņas sparu izcīnīja šo uzvaru”.
“Jēkabpils” komanda ir apņēmības pilna šonedēļ mājās pārvest divas uzvaras.
Pēc divām izbraukuma spēlēm šajā nedēļā sekos divas BK “Jēkabpils” mājas spēles. 19. decembrī BK “Jēkabpils” pret BK “Valmiera”. Spēles sākums plkst. 19.30. Savukārt 27. decembrī BK “Jēkabpils” pret BK “Liepājas Lauvas”. Spēles sākums plkst. 19.30. Spēles vieta nemainīga – Jēkabpils Sporta nams.