OlyBet LBL Zvaigžņu spēle: ir sācies balsojums par pamatsastāviem

Publicēts: Otrdiena, 5 Decembris 2017 11:17
Autors: Administrācija
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 635 reizes

Latvijas basketbola tradicionālā Zvaigžņu spēle šosezon iegūs starptautisku skanējumu, apvienojot spēkus ar kaimiņiem. 16. februārī Tallinā, "Saku Suurhall", Zvaigžņu spēlē sacentīsies OlyBet LBL un Alexela Igaunijas Basketbola līgas izlases. 1. decembrī portālā Delfi.lv un Delfi.ee sākas balsojumi, kuros abu valstu basketbola līdzjutēji līdz 1. janvārim noteiks komandu sākumsastāvus.

 

Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins:

"Zvaigžņu spēle ir viena no Latvijas līgas stabilākajām tradīcijām kopš pirmās 1993. gada un pērn jubilejas 25. spēle bija sezonas apmeklētais basketbola pasākums Ventspilī. Paldies Ogres pašvaldībai par atsaucību un gatavību kļūt par 12. pilsētu, kurā risinās Zvaigžņu spēle – pie ogrēniešiem noteikti iegriezīsimies kādā no nākamajām sezonām.

 

Latvijas un Igaunijas basketbolam ciešas saiknes jau kopš 1923. gada, kad pirmo reizi spēlēts klubu un valstsvienību līmenī. Regulāri kopā spēlējam jauniešu turnīros un Baltijas līgā, jau sesto sezonu kopā rīkojam sieviešu čempionātu, komanda "Valka/Valga" vienlaikus piedalās abu valstu čempionātos. Šosezon īstenosim jaunu ieceri – sarīkosim kopīgu vīriešu līgu Zvaigžņu spēli – un esam atvērti arī citām sadarbības formām."

 

"Delfi" Igaunijas nodaļas redaktors Urmo Sonvalds:

"Pirms diviem gadiem mēs palīdzējām Igaunijas Basketbola federācijai atjaunot Zvaigžņu spēli. Pērn tā pulcēja 4500 skatītājus, un bija gada lielākais basketbola notikums Igaunijā. Gribējām spert nākamo soli, noorganizējot basketbola svētkus kopā ar kaimiņiem, un esam priecīgi par Latvijas atsaucību. Visi laipni aicināti uz spēli Tallinnā 16. februārī – īsi pirms Igaunijas valsts 100. dzimšanas dienas."

 

Latvijas basketbola līgu direktora pienākumu izpildītājs Edgars Bērziņš:

"Šodien portālos delfi.lv un delfi.ee sākas balsojums, kurā mūsu valsts līdzjutēji ievēlēs Latvijas komandas sākumsastāvu, bet kaimiņu līdzjutēji – Igaunijas komandas piecnieku. Komandas vadīs trīs treneri, kuru komandas ieņems augstākās vietas abās līgās 7. janvārī. Pārējos spēlētājus noteiks treneri sadarbībā ar līgām. Spēles laikā notiks arī tradicionālie slam dunk, trīspunktnieku, meistarības un treneru konkursi. Būs arī trīspuntnieku duelis starp Latvijas un Igaunijas sieviešu līgas labākajām snaiperēm. Biļetes var iegādāties Biļešu servisa tirdzniecības vietās un internetā. Spēli Latvijā translēs Lattelecom interaktīvās TV kanāls Best4sport.

  

 

Informāciju sagatavoja:
Artūrs Portnovs LBS 
Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļa.

Jaunākie komentāri

Edijs Voinsovičs
Pirmdiena, 1 Oktobris 2018 11:11
Jelgavnieks
Sestdiena, 29 Jūlijs 2017 18:01
Jānis Ukris
Svētdiena, 24 Aprīlis 2016 00:33
Dainis Stiebriņš
Trešdiena, 11 Novembris 2015 10:36
Lāsma Irša
Sestdiena, 6 Jūnijs 2015 23:34