Publicēts: Pirmdiena, 19 Februāris 2018 11:00
Autors: Administrācija
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 281 reizes
Piektdien, 16. februārī Tallinā, "Saku Suurhall" notika Zvaigžņu spēle, kurā sacentās "Alexela" Igaunijas Basketbola līgas un "OlyBet" Latvijas Basketbola līgas (LBL) komandas. Tāpat notika dažādi prasmju un veiklības konkursi un uzstājās karsējmeitenes.   "Lūšus" Zvaigžņu spēlē pārstāvēja Jurijs Aleksejevs. Viņ&sca.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Trešdiena, 14 Februāris 2018 18:05
Raksts skatīts: 777 reizes
“Ēnu dienā”, 14. februārī BK “Jēkabpils” kolektīvam sekoja vienpadsmit “ēnas”. Skolēniem bija iespēja paviesoties “lūšu” ģērbtuvē, ielūkoties svaru zālē un fizioterapijas kabinetā, kā arī piedalīties komandas treniņā.   Seši skolēni interesējās par treneru Sanda Buškevica un Mihala Hlebovicka un kom.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Svētdiena, 11 Februāris 2018 20:46
Raksts skatīts: 657 reizes
Svētdien, 11. februārī Jēkabpils sporta namā “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārajā turnīrā neveiksmīgu cīņu aizvadīja BK “Jēkabpils” komanda. Jēkabpiliešu aizsardzība nespēja apturēt trāpīgos “Betsafe/Liepāja” basketbolistus, un “lūši” piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 83:91.   BK “Jēka.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Piektdiena, 9 Februāris 2018 14:35
Raksts skatīts: 739 reizes
Šoreiz neierastā laikā – svētdien, 11. februārī plkst. 17.00 Jēkabpils sporta namā BK “Jēkabpils” otro reizi sezonā tiksies ar visiem no Kurzemes – BK “Betsafe/Liepāja”. Abas komandas cīnīsies par uzvaru “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārajā sezonā.   BK “Jēkabpils” izcīnījis piecas uzva.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Sestdiena, 3 Februāris 2018 20:40
Raksts skatīts: 1074 reizes
Sestdien, 3. februārī Ogrē fantastiskā cīņā BK „Jēkabpils” atspēlējās no 15 punktu deficīta un pārspēja BK „Ogre” komandu ar rezultātu 79:76, pakāpjoties „OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) rezultātu tabulā uz piekto vietu. Visvairāk – 24 punktus uzvarētāju rindās guva Renārs Magone.   Jēkabpilieši Daugavas derbij.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Piektdiena, 2 Februāris 2018 13:04
Raksts skatīts: 1138 reizes
BK “Jēkabpils” sastāvam pievienojas viens no pagājušas sezonas komandas līderiem – Roberts Stumbris. Iespējams, ka basketbolista pirmais atgriešanās mačs varētu būt jau spēlē pret BK “Ogre”, kas sestdien, 3. februārī “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) ietvaros risināsies Ogres 1. vidusskolas sporta zālē.   .. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Trešdiena, 31 Janvāris 2018 21:50
Raksts skatīts: 727 reizes
Trešdien, 31. janvārī Jēkabpils sporta namā BK “Jēkabpils” "Olybet" Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēles pēdējā ceturtdaļā salauza BK “Valmiera/ORDO” pretestību un trešo reizi mēneša laikā pieveica viesus no Vidzemes. Cīņa noslēdzās ar rezultātu 81:66, un “lūšiem” vislielāko – 18 punktu iegul.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Otrdiena, 30 Janvāris 2018 10:12
Raksts skatīts: 676 reizes
Trešdien, 31. janvārī pēc ilgāka pārtraukuma Jēkabpils sporta namā BK “Jēkabpils” basketbolisti pēdējo – ceturto reizi “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārā turnīra ietvaros mērosies spēkiem ar “Valmiera/ORDO” komandu. Spēle sāksies plkst. 18.30, un tās tiešraidi varēs vērot “Lattelecom” interaktīvā.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Trešdiena, 24 Janvāris 2018 21:38
Trešdien, 24. janvārī „Elektrum” Olimpiskajā centrā BK „Jēkabpils” pirmās trīs ceturtdaļas "Olybet" Latvijas Basketbola līgas (LBL) mačā nespēja caurlauzt „VEF Rīga” aizsardzību, un arī pēdējā ceturtdaļā uzlabotais sniegums neglāba „lūšus” no zaudējuma čempioniem – 62:74. Visvairāk – 13 punktus .. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Otrdiena, 23 Janvāris 2018 13:46
Raksts skatīts: 2144 reizes
BK “Jēkabpils” ir panācis vienošanos ar Mihalu Hlebovicki (Michał Hlebowicki), kurš turpmāk ieņems kluba galvenā trenera Sanda Buškevica asistenta amatu. Hlebovickim tā būs atgriešanās Jēkabpilī, kur viņš kā basketbolists spēlēja pirmajās divās kluba pastāvēšanas sezonās.   Mihala Hlebovicka gandrīz 24 sezonu gara.. Lasīt tālāk (0)