Publicēts: Trešdiena, 12 Decembris 2012 13:29
Autors: Elīna Elste
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 1017 reizes
Trešdien, 12. decembrī basketbola klubs “Jēkabpils” Olimpiskā sporta centra laukumā tiksies ar BK “Latvijas Universitāte”. Savukārt jau sestdien, 15. decembrī jēkabpilieši par uzvaru cīnīsies ar BK “BA Turība”.BK “Jēkabpils” ar Latvijas Universitātes basketbolistiem jau sacentās 18. oktobrī un dramatiskā cīņā piekāpās pretiniekiem ar rezultātu 81:84. Toreiz studentu komandas pa.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Svētdiena, 9 Decembris 2012 23:19
Raksts skatīts: 1095 reizes
Svētdien, 9. decembrī, BK „Jēkabpils” izbraukuma spēlē tikās ar BK „Jelgavu”, tai spraigā cīņā piekāpjoties ar rezultātu  86:93. Pirmajā ceturtdaļā pretinieki izrāvās priekšā ar nelielu punktu pārsvaru. Neskatoties uz BK „Jēkabpils” centieniem ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 18:23 BK „Jelgava” komandas labā. Otrajā ceturtdaļā situācija nemainījās. Komandai bija g.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Piektdiena, 7 Decembris 2012 16:59
Raksts skatīts: 1702 reizes
Piektdien, 7. novembrī basketbola kluba “Jēkabpils” basketbolisti Matīss Čaupjonoks un P.J. Hils vadīja sporta stundu Jēkabpils 3. vidusskolā. Kā atzina audzēkņi un sporta skolotājs – šajā sporta stundā slodze bijusi lielāka nekā ierasts.Jēkabpils 3. vidusskolas sporta skolotājs Modris Osvalds: “Pārsvarā sporta stundās pievēršam uzmanību vairākiem sporta veidiem, paskrienam u.t.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Ceturtdiena, 6 Decembris 2012 14:36
Raksts skatīts: 1707 reizes
Jēkabpils Radio 1 (107,0 FM) ēterā izskanējis kārtējais BK "Jēkabpils" raidījums  par lielo basketbolu - "Bumba grozā". Šoreiz Radio 1 bija vien Jānis Puga. Telefonintervijā viņš sazinājās ar komandas galveno treneri Edgaru Teteri un komandas jaunpienācēju Rinaldu Sirsniņu. Raidījumu klausies ŠEIT>>> Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Ceturtdiena, 6 Decembris 2012 13:50
Komentāri [5]
Raksts skatīts: 1375 reizes
Svētdien, 9. decembrī basketbola klubs “Jēkabpils” laukumā  jau otro reizi  tiksies ar BK “Jelgava”.Jēkabpilieši sacentās ar Jelgavas komandu sacentās vēl pavisam nesen – 25. novembrī, kad arī guva uzvaru. Tā gan panākta spraigā cīņā, noslēdzot spēli ar viena punkta starpību 104:103.“Mums neviena spēle nav bijusi viegla, arī šoreiz būs grūti”, stāstīja BK “Jēkabpils” .. Lasīt tālāk (5)
Publicēts: Otrdiena, 4 Decembris 2012 16:39
Raksts skatīts: 1353 reizes
Dokumentālo īsfilmu "Lielais basketbols Jēkabpilī" Mārcis birste veidoja kā savu studiju darbu mācoties RISEBA.  Īsfilmā iekļautie kadri uzņemti laika posmā no 2012. gada jūlija līdz novembrim. Mārča Birstes studiju darbu var apskatīt ŠEIT>>> Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Sestdiena, 1 Decembris 2012 19:00
Komentāri [2]
Raksts skatīts: 1265 reizes
BK Jēkabpils komanda sestdien, 1. decembrī, izbraukuma spēlē pret  U-18 vienību izcīnīja jau ceturto uzvaru pēc kārtas  ar rezultātu 93:46. Jēkabpils komanda jau pirmo ceturtdaļu noslēdza ar pozitīvu rezultātu 27:19. Lai gan pirmajās spēles minūtēs rezultāts bija  līdzvērtīgs, Jēkabpils komanda spēja izrauties vadībā un apsteigt Latvijas U-18 ar precīziem .. Lasīt tālāk (2)
Publicēts: Piektdiena, 30 Novembris 2012 16:31
Raksts skatīts: 1060 reizes
Sestdien, 1. decembrī basketbola klubs “Jēkabpils” dosies uz Rīgu, kur laukumā tiksies ar U-18 vienību. Traumu dēļ šajā spēlē nepiedalīsies Rinalds Sirsniņš un Aigars Vītols.Kā jau iepriekš informējām, komandas kapteinis Aigars Vītols ir guvis traumu un pēc pārciestas operācijas iziet rehabilitācijas kursu. Savukārt Sirsniņš guva traumu pagājušajā spēlē. Komandas galvenais tre.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Trešdiena, 28 Novembris 2012 22:24
Raksts skatīts: 1317 reizes
BK "Jēkabpils" komanda "trešdien ar rezultātu 92:85 savā laukumā uzvarēja divkārtējo valsts čempionvienību "Barons kvartāls".Jēkabpils komanda jau pirmo ceturtdaļu noslēdza ar pozitīvu rezultātu 26:18. Pozitīvs rezultāts BK Jēkabpils turpinājās visas spēles garuma. Otrās ceturtdaļas rezultāts 45:42. Trešās - 64:58. Visbeidzot spēle ar noslēdzās ar plus 7 punktiem.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Trešdiena, 28 Novembris 2012 10:29
Raksts skatīts: 1874 reizes
Jēkabpils Radio 1 (107,0 FM) ēterā izskanējis kārtējais BK "Jēkabpils" raidījums  par lielo basketbolu "Bumba grozā". Šoreiz Radio 1 ēterā ciemojās komandas otrais treneris Andris Čerjaks, kurš analizēja aizritējušo spēli pret BK "Jelgava". Tāpat treneris stāstīja par jauno BK "Jēkabpils" saspēles vadītāji Rinaldu Sirsniņu. Tāpat raidījuma laikā Jānis Puga s.. Lasīt tālāk (0)