Publicēts: Piektdiena, 2 Novembris 2012 22:41
Autors: Elīna Elste
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 1263 reizes
Piektdien, 2. novembrī basketbola klubs “Jēkabpils” devās uz Daugavpili, kur laukumā tikās ar BK "VEF Rīga" un piekāpās ar 25 punktu starpību. Spēles rezultāts - 59:84.Lielu spēles daļu jēkabpilieši atpalika no pretiniekiem ar nelielu punktu starpību, kā labāko spēles rezultātu sasniedzot divu punktu pārsvaru pār Vefu. Šajā spēlē liels BK “Jēkabpils” zaudējums bija cīņa par bu.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Ceturtdiena, 1 Novembris 2012 13:32
Komentāri [2]
Raksts skatīts: 1423 reizes
Piektdien, 2. novembrī BK "Jēkabpils" dosies uz Daugavpili, kur laukumā sacentīsies ar pērnā gada LBL čempioniem - basketbola klubu “VEF Rīga”.“Esam gatavi cīnīties iespēju robežās. Mums ir traumas, mums ir slimības, bet rīt laukumā ies visi, kuri būs gatavi to darīt. Kuri tie būs – redzēsim tikai spēlē”, stāstīja BK “Jēkabpils” galvenais treneris Edgars Teteris. Tomēr neskatot.. Lasīt tālāk (2)
Publicēts: Svētdiena, 28 Oktobris 2012 23:26
Raksts skatīts: 1319 reizes
BK Jēkabpils svētdienas spēlē pret BK Barons/Kvartāls izcīnīja uzvaru ar rezultātu 89:81. Spēles rezultāts pēc pirmās ceturtdaļas 21:22, pēc pirmā puslaika tikai viena punkta pārsvars 44:43. Trešās ceturtdaļas rezultāts - 69:65. Un visbeidzot spēles rezultāts 89:81.Rezultatīvākie spēlētāji BK Jēkabpils rindās - Oskars Virsis - 19 punkti, Tods O'Briens&n.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Piektdiena, 26 Oktobris 2012 08:54
Komentāri [1]
Raksts skatīts: 1276 reizes
Svētdien, 28. oktobrī BK Jēkabpils sacentīsies ar BK Barons Kvartāls. Spēle notiks Hanzas vidusskolā. Sākums plkst. 18.00  Kā pastāstīja BK Jēkabpils treneris Edgars Teteris, sportisti cīņai ir gatavi un šīs izbraukuma spēles uzdevums ir paveikt to, ko nav izdevies izdarīt mājas spēlēs – uzvarēt. „Pretinieks ir spēcīgs, tomēr arī šai komandai iepriekš nav tik labi v.. Lasīt tālāk (1)
Publicēts: Ceturtdiena, 18 Oktobris 2012 22:26
Komentāri [6]
Raksts skatīts: 1311 reizes
Ceturtdien, 18. oktobrī BK “Jēkabpils” savā laukumā tikās ar BK “Latvijas Universitāte”, tai spraigā cīņā piekāpjoties ar rezultātu 81:84.Pirmajā puslaikā mājinieki bija līderi, ļaujot pretiniekiem pietuvoties līdz četriem punktiem. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 24:16, otrā – 31:18, bet jau trešā – 59:64. Pēdējā ceturtdaļa tika aizvadīta sīvā, tomē.. Lasīt tālāk (6)
Publicēts: Sestdiena, 13 Oktobris 2012 20:29
Raksts skatīts: 1420 reizes
Sestdien, 13. Oktobrī BK Jēkabpils sava laukumā piedzīvoja zaudējumu pret BK Ventspils ar 63:92. Visas spēles gaitā līderpozīcijas saglabāja Ventspils komanda. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 19:27. Pirmais puslaiks noslēdzās  ar rezultātu 28:49. Viscerīgākais rezultāts pēc trešās ceturtdaļas, kad Jēkabpils komanda samazināja ventspilnieku pārsvaru līdz astoņ.. Lasīt tālāk (6)
Publicēts: Ceturtdiena, 11 Oktobris 2012 04:07
Raksts skatīts: 1107 reizes
BK Jēkabpils trešdien ar viena punkta pārsvaru 57:56 uzvarēja BK "Liepāja/Triobet". Spēles pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 19:15, otrā ceturtdaļa 36:23. Tāpat gana veiksmīga trešā ceturtdaļa – 45:32. Visbeidzot pēdējā ceturtdaļa pakutināja nervus, bet pateicoties Jurija Aleksejeva veiksmīgajam soda metienam BK Jēkabpils izrāva uzvaru - 57:56. „Šodien produktīvāki.. Lasīt tālāk (2)
Publicēts: Trešdiena, 10 Oktobris 2012 11:01
Komentāri [4]
Raksts skatīts: 1841 reizes
Sestdien, 13. oktobrī mājas spēlē tiksimies ar basketbola klubu “Ventspils”. “Ventspils komanda ir ļoti spēcīga, tomēr arī viņiem ir jauns treneris un jauns sastāvs, Arī viņi vēl nerāda savu labāko spēli”, par sestdienas sāncenšiem stāstīja BK Jēkabpils galvenais treneris Edgars Teteris. Viņš uzsvēra, ka pēc iepriekšējā zaudējuma, kas bija pirmā LBL sezonas spēle, sp.. Lasīt tālāk (4)
Publicēts: Trešdiena, 10 Oktobris 2012 10:15
Komentāri [3]
Raksts skatīts: 1394 reizes
Šodien, 10. oktobrī BK Jēkabpils aizvadīs savu otro LBL sezonas spēli. Šoreiz jēkabpilieši sacentīsies ar BK “Liepājas Lauvas”.Kā norādīja BK Jēkabpils galvenais treneris Edgars Teteris, komanda pēc pirmā zaudējuma ir sasparojusies un pašreiz vienīgais uzdevums ir uzvarēt. Spēle pret “Liepājas Lauvām” notiks Liepājas Olimpiskajā centrā. Sākums - plkst. 19. 30.Nākamo LBL spēli B.. Lasīt tālāk (3)
Publicēts: Piektdiena, 5 Oktobris 2012 10:39
Raksts skatīts: 2049 reizes
Basketbola klubs "Jēkabpils" ceturtdien ar zaudējumu uzsāka Latvijas Basketbola līgas pirmās divīzijas čempionāta sezonu. "Jēkabpils" ar rezultātu 58:70 (16:14, 9:18, 23:17, 10:21) piekāpās "Jūrmala/Fēnikss" vienībai.„Komanda ļoti nervozēja un stress darīja savu. Sportisti gribēja sevi parādīt , bet pārdega. Tagad galvenais izdarīt secinājumus un viss būs kārtībā. Šī ir tikai .. Lasīt tālāk (3)