Publicēts: Piektdiena, 18 Janvāris 2013 11:50
Autors: Elīna Elste
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 1386 reizes
Nākamnedēļ, 25. Janvārī Jēkabpilī norisināsies kas ļoti inovatīvs un vēl nebijis – nakts turnīrs strītbolā, kur piedalīsies arī BK “Jēkabpils” basketbolisti, karsējmeitenes un talismans Lusillo. Sacensībās aicināti piedalīties gan jaunieši, gan pieaugušie, kas ir gatavi pieņemt Nakts basketbola turnīra spēles principus. Dalība pasākumā gan vīriešu, gan sieviešu, gan jauktajām k.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Ceturtdiena, 17 Janvāris 2013 22:40
Komentāri [1]
Raksts skatīts: 1165 reizes
Ceturtdien, 17. janvārī Jēkabpils Sporta namā norisinājās kārtējā Aldaris LBL čempionāta spēle, kurā pēc iepriekš gūtiem diviem zaudējumiem Jūrmalas komandai, BK “Jēkabpils” guva ilgi gaidīto uzvaru ar rezultātu 76:63.Spēle noritēja visai līdzīgi, tomēr visas ceturtdaļas noslēdzās par labu Jēkabpils komandai. Pirmā ceturtdaļa beidzās ar +2, otrā ceturtdaļa ar +7, tas pats treš.. Lasīt tālāk (1)
Publicēts: Trešdiena, 16 Janvāris 2013 09:07
Raksts skatīts: 1144 reizes
Šonedēļ BK “Jēkabpils” Aldaris LBL čempionātā sacentīsies ar divām komandām. Ceturtdien, 17. janvārī komandas pretinieki būs “Jūrmala/Fēnikss”, bet 20. janvārī – BK “Jelgava”. 2012. gads Jēkabpils komandai noslēdzies ar zaudējumu komandai BK “Liepāja/Triobet”, tomēr kā stāstīja treneris Edgars Teteris, šis zaudējums ir sapurinājis visu komandu. “Esam pārrunājuši pirmo šī g.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Piektdiena, 11 Janvāris 2013 09:26
Raksts skatīts: 1085 reizes
Ceturtdien, 10.janvārī, Aldaris LBL spēlē Jēkabpils BK piekāpās "Liepāja/Triobet" komandai ar rezultātu 93:95. Pirmo ceturtdaļu Jēkabpils BK uzsāka ar trīspunktu metienu. Taču turpmākā spēles gaita nebija komandai labvēlīga. Pretinieki izcēlās ar stipru aizsardzību un precīziem metieniem. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar 13:23. Arī otrajā ceturtdaļā komanda joprojām nespēj.. Lasīt tālāk (1)
Publicēts: Ceturtdiena, 10 Janvāris 2013 12:50
Raksts skatīts: 1012 reizes
Radio 1 (107,0 FM) raidījumā "Bumba grozā" BK "Jēkabpils" basketbolisti stāstīja par šī gada mērķiem un sveica arī fanus, jēkabpiliešus un kopumā Latvijas iedzīvotājus ar Jaunā gada iestāšanos.Ierakstu klausies ŠEIT>>> Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Otrdiena, 8 Janvāris 2013 12:19
Raksts skatīts: 1071 reizes
2012. gadu BK “Jēkabpils” noslēdza ar skaļu un aizraujošu uzvaru pār “Liepāja/Triobet”. Vai tā tiks iesākts arī 2013. gads? Trešā "Aldaris LBL" čempionāta spēle pret liepājniekiem notiks jau ceturtdien, 10. janvārī, Liepājas Olimpiskajā centrā. Sākums plkst. 19.30.“Šī uzvara mums ir ļoti nepieciešama. Visas pēdējās LBL spēles ir bijušas samērā līdzīgas, kas nozīmē, ka nav tādas.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Pirmdiena, 7 Janvāris 2013 15:15
Raksts skatīts: 1975 reizes
Par 1. līgas decembra vērtīgāko basketbolistu (MVP - Most Valuable Player) atzīts BK “Jēkabpils” saspēles vadītājs Rinalds Sirsniņš. “Aldaris LBL” pārstāvji basketbolistu apbalvos  17. janvārī, Jēkabpils Sporta namā spēlē pret “Jūrmala/Fēnikss”.BK "Jēkabpils" komanda ar Rinaldu Sirsniņu tā sastāvā decembra mēnesī no 4 spēlēm tikai vienā guva zaudējumu. Decem.. Lasīt tālāk (1)
Publicēts: Otrdiena, 1 Janvāris 2013 00:00
Raksts skatīts: 1228 reizes
Ir sākusies Latvijas Basketbola līgas ikgadējā akcija līdzjutējiem, kuras galvenā balva – jauns automobilis. Šoreiz -  Škoda Rapid. Akcija norisināsies arī BK "Jēkabpils" mājas spēlēs. Salīdzinot ar divām iepriekšējām sezonām, noteikumi vienkāršojušies – konkursa dalībnieki un dalībnieces sacentīsies soda metienu izpildē. Galvenās balvas ieguvēji noskai.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Ceturtdiena, 27 Decembris 2012 23:01
Raksts skatīts: 1297 reizes
Ceturtdien, 27. decembrī Jēkabpils Sporta namā aizraujošā spēlē  BK  “Jēkabpils” sagrāva “Liepāja/Triobet” ar rezultātu 106:67.Šajā spēlē  ik ceturtdaļā jēkabpiliešu pretinieki arvien vairāk attālinājās no uzvaras. Pārliecinošā spēlē  vien pēdējā ceturtdaļā Liepājas komanda guva vairāk punktus nekā mājinieki. Tomēr tajā tika gūti punkti, kas izraisīja skaļas.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Otrdiena, 25 Decembris 2012 21:43
Raksts skatīts: 1150 reizes
Otrdien, 25. decembrī basketbola klubs "Jēkabpils" ciemojās bāreņu namā "Līkumi", kur centās bērniem radīt patiesu svētku noskaņu. Kā tas izdevās skaties video ŠEIT>>> (autors: Mārcis Birste)Bet vairāk par pašiem svētkiem lasi ŠEIT>>> Lasīt tālāk (0)