Publicēts: Ceturtdiena, 11 Oktobris 2012 04:07
Autors: Elīna Elste
Komentāri [2]
Raksts skatīts: 974 reizes
BK Jēkabpils trešdien ar viena punkta pārsvaru 57:56 uzvarēja BK "Liepāja/Triobet". Spēles pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 19:15, otrā ceturtdaļa 36:23. Tāpat gana veiksmīga trešā ceturtdaļa – 45:32. Visbeidzot pēdējā ceturtdaļa pakutināja nervus, bet pateicoties Jurija Aleksejeva veiksmīgajam soda metienam BK Jēkabpils izrāva uzvaru - 57:56. „Šodien produktīvāki.. Lasīt tālāk (2)
Publicēts: Trešdiena, 10 Oktobris 2012 11:01
Komentāri [4]
Raksts skatīts: 1695 reizes
Sestdien, 13. oktobrī mājas spēlē tiksimies ar basketbola klubu “Ventspils”. “Ventspils komanda ir ļoti spēcīga, tomēr arī viņiem ir jauns treneris un jauns sastāvs, Arī viņi vēl nerāda savu labāko spēli”, par sestdienas sāncenšiem stāstīja BK Jēkabpils galvenais treneris Edgars Teteris. Viņš uzsvēra, ka pēc iepriekšējā zaudējuma, kas bija pirmā LBL sezonas spēle, sp.. Lasīt tālāk (4)
Publicēts: Trešdiena, 10 Oktobris 2012 10:15
Komentāri [3]
Raksts skatīts: 1247 reizes
Šodien, 10. oktobrī BK Jēkabpils aizvadīs savu otro LBL sezonas spēli. Šoreiz jēkabpilieši sacentīsies ar BK “Liepājas Lauvas”.Kā norādīja BK Jēkabpils galvenais treneris Edgars Teteris, komanda pēc pirmā zaudējuma ir sasparojusies un pašreiz vienīgais uzdevums ir uzvarēt. Spēle pret “Liepājas Lauvām” notiks Liepājas Olimpiskajā centrā. Sākums - plkst. 19. 30.Nākamo LBL spēli B.. Lasīt tālāk (3)
Publicēts: Piektdiena, 5 Oktobris 2012 10:39
Raksts skatīts: 1870 reizes
Basketbola klubs "Jēkabpils" ceturtdien ar zaudējumu uzsāka Latvijas Basketbola līgas pirmās divīzijas čempionāta sezonu. "Jēkabpils" ar rezultātu 58:70 (16:14, 9:18, 23:17, 10:21) piekāpās "Jūrmala/Fēnikss" vienībai.„Komanda ļoti nervozēja un stress darīja savu. Sportisti gribēja sevi parādīt , bet pārdega. Tagad galvenais izdarīt secinājumus un viss būs kārtībā. Šī ir tikai .. Lasīt tālāk (3)
Publicēts: Trešdiena, 3 Oktobris 2012 15:29
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 1301 reizes
Ceturtdien, 4. oktobrī notiks pirmā BK Jēkabpils sezonas spēle, kas solās būt patiesi aizraujoša. Pie mums ciemosies basketbola freestyle aizsācējs Latvijā Matīss Elmis, kurš rādīs ne mazumu triku. Tāpat, aptuveni 10 minūtes pirms spēles svinīgi atklāsim BK Jēkabpils sezonas sākumu. Spēlē ciemosies arī Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins, kā arī citi savienī.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Trešdiena, 3 Oktobris 2012 12:21
Raksts skatīts: 2458 reizes
Internetā tiek izplatītas dažādas BK Jēkabpils mājas spēļu biļešu cenu variācijas. Kliedējam baumas. Pieaugušajiem vieta tribīnēs izmaksās 3.00 ls, laukuma malās (pelēkie soli) - 2,00 ls. Bērniem (līdz 18 g.v.) vieta tribīnēs maksās 1,50 ls, laukuma malās (pelēkie soli) – 1,00 ls. Ģimenes biļete, kas paredzēta vienam pieaugušajam un vienam bērnam maksā 3,00 ls. Stāvvietu cena .. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Pirmdiena, 1 Oktobris 2012 17:36
Raksts skatīts: 1733 reizes
Par lielu prieku mums un mūsu faniem pirmo šīs sezonas spēli aizvadīsim savā laukumā – Jēkabpils Sporta namā.Pirmā mājas spēle un vienlaicīgi arī pirmā oficiālā sezonas spēle notiks ceturtdien, 4. oktobrī. Sākums plkst. 19.30 Uz laukuma BK Jēkabpils tiksies ar BK Jūrmala.Biļetes uz spēli pieejamas jau tagad – Jēkabpils sporta namā, darba dienās no plkst. 10 līdz 21. B.. Lasīt tālāk (3)
Publicēts: Svētdiena, 30 Septembris 2012 14:37
Komentāri [1]
Raksts skatīts: 2994 reizes
Pēc sacensības futbola laukumā, basketbolistiem nācās secināt, ka bērni ir patiesi nopietni konkurenti. Basketbola klubs bērniem dāvāja basketbola bumbas, kas arī tika teju uzreiz pielietotas. Mazākie bērni apguva P.J. Hila rādītos trikus.  Tāpat basketbolistiem bija iespēja  iepazīties ar telpām, kurās  mīt bērni un pārliecināties par labo vidi.  Sak.. Lasīt tālāk (1)
Publicēts: Sestdiena, 29 Septembris 2012 23:36
Raksts skatīts: 1376 reizes
Aicinām neatlaidīgus un aizrautīgus BK Jēkabpils fanus pievienoties mūsu fanu klubam! Kādēļ Tev tas būs izdevīgi?Fanu kluba dalībniekiem būs iespēja apmeklēt basketbola spēles bez maksas. Tas attiecas ne vien uz mājas spēlēm, bet arī uz izbraukuma spēlēm. Klubs aktīvākajiem faniem sagādās transportu ar kuru nokļūt uz izbraukuma spēlēm. Un tas nav viss... Tāpat fanu kluba.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Sestdiena, 29 Septembris 2012 22:52
Raksts skatīts: 2152 reizes
Piektdien, 28.septembrī Jēkabpils sporta namā,  notika lielā BK “Jēkabpils” kluba prezentācija „ Tādi mēs esam”, kas pulcēja vairāk nekā 200 cilvēkus. Skatītāji tika iepazīstināti ar kluba basketbolistiem, karsējām, talismanu Lusillo un fanu klubu, kuram var pievienoties jebkurš BK "Jēkabpils" līdzjutējs. Tāpat tika teikts paldies visiem sponsoriem un atbalstītājiem.U.. Lasīt tālāk (3)