Publicēts: Pirmdiena, 4 Februāris 2013 13:10
Autors: Elīna Elste
Komentāri [2]
Raksts skatīts: 1168 reizes
Sestdien, 9. februārī BK “Jēkabpils” aizvadīs kārtējo Aldaris LBL čempionāta spēli, kurā šoreiz tiksies ar BK “Liepāja/Triobet”.BK “Jēkabpils” ar liepājniekiem čempionātā tikusies trīs reizes. Sezonas sākumā, oktobrī jēkabpilieši savus pretiniekus - “Liepāja/Triobet” pārspēja ar viena punkta starpību. Šai uzvarai sekoja nākamā, ar 39 punktu pārsvaru. Tomēr pēc pārliecinošās uzv.. Lasīt tālāk (2)
Publicēts: Pirmdiena, 28 Janvāris 2013 22:26
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 1071 reizes
Pirmdien, 28. janvārī BK “Jēkabpils” mājas spēlē sacentās ar U-18 vienība un tos pārliecinoši uzvarēja ar rezultātu 106:58.Visas spēles garumā BK “Jēkabpils” bija pārliecinoši spēles līderi un aizvadīja raitu spēli. Kā skaidroja Jēkabpils komandas galvenais treneris Edgars Teteris: “Mums bija jāuzvar, cits iznākums nebija iespējams. Šī komanda ir mērāma ar citu .. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Pirmdiena, 28 Janvāris 2013 11:05
Raksts skatīts: 1175 reizes
 Klāt februāris un marts ar' vairs nav aiz kalniem. Lūk būs spēļu kalendārs. FebruārisMājas spēles: Sestdiena, 9. februāris BK “Jēkabpils” pret BK “Liepāja/Triobet”. Spēles sākums plkst. 17. Vieta - Jēkabpils Sporta centrs. Ceturtdiena, 28. februāris BK “Jēkabpils” pret BK “Valmiera”. Spēles sākums plkst. 19.30. Vieta - Jēkabpils Sporta centrs. Izb.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Svētdiena, 27 Janvāris 2013 12:33
Raksts skatīts: 1615 reizes
Piektdien, 25. janvārī BK “Jēkabpils” basketbolisti un treneri, karsējmeitenes un talismans Lusillo piedalījās Jēkabpils Jauniešu domes organizētajā Nakts turnīrā strītbolā.Strītbola sacensībās jauniešu komandās piedalījās basketbolisti Edgars Leja, Oskars Prikulis un Matīss Čaupjonoks. Atsevišķā komandā spēlēja arī komanda, kurā piedalījās BK “Jēkabpils” menedžeri, treneris un.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Sestdiena, 26 Janvāris 2013 17:11
Raksts skatīts: 1258 reizes
Piektdien, 25. janvārī Jēkabpils Tautas namā norisinājās ikgadējais Jēkabpils sportistu apbalvošanas pasākums “Sporta laureāts 2012”, kurā BK “Jēkabpils” saņēma divus apbalvojumus.Par pērnā gada populārāko sporta notikumu jēkabpilieši atzinuši basketbola kluba “Jēkabpils” izveidi. Klubam tika piešķirts arī apbalvojums “Labākā komanda sportā 2012”.“Esmu ļoti pagodināts būt šādā .. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Piektdiena, 25 Janvāris 2013 15:57
Komentāri [4]
Raksts skatīts: 1152 reizes
Pirmdien, 28. janvārī BK “Jēkabpils” aizvadīs kārtējo Aldaris LBL čempionāta spēli, šoreiz pretinieki būs U-18 vienība, kurus jēkabpilieši uzvarēja 1. decembra spēlē.“Mums šī spēle ir jāuzvar! Mēs esam favorīti un mēs nekādā gadījumā nevaram atļauties zaudēt. Šī uzvara mums ir ļoti nepieciešama”, stāstīja BK “Jēkabpils” galvenais treneris Edgars Teteris un atzina, ka jēkabpi.. Lasīt tālāk (4)
Publicēts: Ceturtdiena, 24 Janvāris 2013 14:56
Komentāri [1]
Raksts skatīts: 1091 reizes
22. janvārī Radio 1 (107,0 FM) ēterā izskanēja 10. "Bumba grozā" raidījums - par un ap lielo basketbolu Jēkabpilī. Ja ierasts, ka raidījuma epicentrā ir BK "Jēkabpils", tad šoreiz kluba otrais treneris Andris Čerjaks stāstīja par  Eiropas Jaunatnes basketbola līgas U17 čempionāta 2. posmu, kas norisinājās Krievijā. Tur jēkabpilieši izcīnīja 1. vietu. Savukā.. Lasīt tālāk (1)
Publicēts: Otrdiena, 22 Janvāris 2013 14:53
Raksts skatīts: 1172 reizes
Aldaris Latvijas Basketbola līga sadarbībā ar Valmieras domi un basketbola klubu Valmiera rīko LBL Zvaigžņu spēli, kurā LBL komanda sacentīsies ar Leģionāru izlasi. 21.Zvaigžņu spēle LBL vēsturē notiks 23.februārī Vidzemes Olimpiskajā centrā, sākums plkst.15. Portālos basket.lv, draugiem.lv un delfi.lv sākas balsošana, kurā tiks ievēlēti Zvaigžņu spēles komandu pamatpiecnieki. .. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Pirmdiena, 21 Janvāris 2013 10:58
Raksts skatīts: 1076 reizes
Otrdien, 15. janvārī Radio 1 (107,0 FM) ēterā izskanēja 9. "Bumba grozā" raidījuma izlaidums. Tajā viesojās BK "Jēkabpils" komandas galvenais treneris Egfars Teteris un basketbolists Rinalds Sirsniņš. Par uzvarām, zaudējumiem un decembra labāko spēlētāju - Rinaldu Sirsniņu. Klausies ŠEIT>>> Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Svētdiena, 20 Janvāris 2013 21:00
Raksts skatīts: 1257 reizes
Svētdien, 20.janvārī BK Jēkabpils savā laukumā ar rezultātu 91:76 uzveica Jelgavas komandu.  Jāteic gan, ka pirmās divas  ceturtdaļas Jēkabpils basketbola klubam pagāja ar mīnuss zīmi, taču trešajā ceturtdaļā Jēkabpils komanda parādīja savu cīņas sparu un uzvara gūta ar +15 punktiem. Pirmā ceturtdaļa beidzās ar rezultātu 16:21, otrā ceturtdaļa arī mīnuss – 35:4.. Lasīt tālāk (1)