Publicēts: Piektdiena, 30 Novembris 2012 16:31
Autors: Elīna Elste
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 1017 reizes
Sestdien, 1. decembrī basketbola klubs “Jēkabpils” dosies uz Rīgu, kur laukumā tiksies ar U-18 vienību. Traumu dēļ šajā spēlē nepiedalīsies Rinalds Sirsniņš un Aigars Vītols.Kā jau iepriekš informējām, komandas kapteinis Aigars Vītols ir guvis traumu un pēc pārciestas operācijas iziet rehabilitācijas kursu. Savukārt Sirsniņš guva traumu pagājušajā spēlē. Komandas galvenais tre.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Trešdiena, 28 Novembris 2012 22:24
Raksts skatīts: 1243 reizes
BK "Jēkabpils" komanda "trešdien ar rezultātu 92:85 savā laukumā uzvarēja divkārtējo valsts čempionvienību "Barons kvartāls".Jēkabpils komanda jau pirmo ceturtdaļu noslēdza ar pozitīvu rezultātu 26:18. Pozitīvs rezultāts BK Jēkabpils turpinājās visas spēles garuma. Otrās ceturtdaļas rezultāts 45:42. Trešās - 64:58. Visbeidzot spēle ar noslēdzās ar plus 7 punktiem.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Trešdiena, 28 Novembris 2012 10:29
Raksts skatīts: 1786 reizes
Jēkabpils Radio 1 (107,0 FM) ēterā izskanējis kārtējais BK "Jēkabpils" raidījums  par lielo basketbolu "Bumba grozā". Šoreiz Radio 1 ēterā ciemojās komandas otrais treneris Andris Čerjaks, kurš analizēja aizritējušo spēli pret BK "Jelgava". Tāpat treneris stāstīja par jauno BK "Jēkabpils" saspēles vadītāji Rinaldu Sirsniņu. Tāpat raidījuma laikā Jānis Puga s.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Pirmdiena, 26 Novembris 2012 15:32
Raksts skatīts: 1156 reizes
Trešdien, 28. novembrī BK “Jēkabpils” šā mēneša pēdējā mājas spēlē tiksies ar basketbola klubu “Barons Kvartāls”.“Pretinieki ir spēcīgi, pretinieki ir uz viļņa, un kas svarīgi - viņi ir uzvarējuši divas svarīgas spēles. Spēle bus grūta!”, atzina BK “Jēkabpils” galvenais treneris Edgars Teteris. Viņš stāstīja, ka, lai gan pirmajā reizē, kad abas komandas tikās laukumā, jēka.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Svētdiena, 25 Novembris 2012 20:40
Komentāri [3]
Raksts skatīts: 1405 reizes
Svētdien, 25. novembrī mājas spēlē BK “Jēkabpils” laukumā tikās ar BK “Jelgava” un uzveica pretiniekus ar viena punkta starpību, sasniedzot rezultātu 104:103.Pirmajā ceturtdaļā pirmos punktus guva Jēkabpils komanda, tomēr kopumā viss laiks tika pavadīts rezultātam svārstoties. Tomēr noslēgumā guvām 6 punktu pārsvaru pār pretiniekiem, rezultātā 30:24. Otrajā ceturtdaļā jēkabpili.. Lasīt tālāk (3)
Publicēts: Ceturtdiena, 22 Novembris 2012 09:39
Raksts skatīts: 1269 reizes
Kā jau katru nedēļu arī šonedēļ Radio 1 (107,0 FM) ēterā izskanēja kārtējais raidījums "Bumba grozā" - par lielo basketbolu Jēkabpilī. Šoreiz studijā viesojās BK "Jēkabpils" galvenais treneris Edgars Teteris un basketbolists Jurijs Aleksejevs. Raidījuma laikā tika apspriestas pagājušās nedēļas spēles - zaudējumu Jūrmalai ar viena punkta starpību un vinni, kas gūt.. Lasīt tālāk (3)
Publicēts: Trešdiena, 21 Novembris 2012 09:59
Raksts skatīts: 1279 reizes
BK “Jēkabpils” svētdien, 25. novembrī, mājas sacentīsies ar basketbola klubu “Jelgava”. “Uzvara mums ir ļoti vajadzīga! Pašreiz redzam, ka turnīra vidū situācija ir visai blīva un ir vairākas komandas, kuras pretendē uz iekļūšanu “Play – off”, stāstīja BK “Jēkabpils” galvenais treneris Edgars Teteris. Viņš atzina, ka nevēlas atlikt cīņu par iekļūšanu izslēgšanas spēlē uz r.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Sestdiena, 17 Novembris 2012 21:06
Komentāri [2]
Raksts skatīts: 1777 reizes
BK Jēkabpils šodien mājas spēlē pārtrauca zaudējumu sēriju uzvarot basketbola klubu „BA Turība” ar rezultātu 91:75. Pirmā ceturtdaļa gan noslēdzās ar mīnus 3 punktu starpību 19:22, taču jau pēc pirmā puslaika plus 10 – 40:30. Pēc trešās ceturtdaļas rezultāts – 66:48 un visbeidzot uzvara ar 91:75. „Komanda ar raksturu un cīņas sparu izcīnīja šo uzvaru,” lakonisks komentāro.. Lasīt tālāk (2)
Publicēts: Piektdiena, 16 Novembris 2012 10:52
Raksts skatīts: 1078 reizes
BK “Jēkabpils” mājas spēlē, kas notiks sestdien, 17. novembrī laukumā tiksies ar basketbola klubu “BA Turība” un plāno gūt tikai un vienīgi uzvaru.BK “Jēkabpils” galvenais treneris Edgars Teteris norādīja, ka BK “BA Turība” ir sākusi spēlēt citādāk, ne tā kā tas bija pārbaudes spēlē!  “Viņi ir kļuvuši ātri un agresīvi”, piebilda treneris. Teteris arī uzsvēra, ka Jēkab.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Ceturtdiena, 15 Novembris 2012 00:31
Komentāri [6]
Raksts skatīts: 1149 reizes
Trešdien, 14. novembrī basketbola klubs "Jēkabpils" devās uz Dubultiem, kur laukumā tikās ar BK "Jūrmala/Fēnikss" un piekāpās pretiniekiem ar rezultātu 86:87.Pirmajā puslaikā vadības grožus turējām savās rokās, tomēr jau trešajā ceturtdaļā gūto punktu starpība arvien samazinājās, līdz jau ceturtās ceturtdaļas sākumā mūsu rezultāts bija mērāms ar mīnusa zīmi. Vadību mēs tā .. Lasīt tālāk (6)