Publicēts: Piektdiena, 14 Septembris 2012 13:09
Autors: Elīna Elste
Komentāri [4]
Raksts skatīts: 1579 reizes
Ceturtdien, 13. septembrī "Prime" kausa izcīņā vīriešiem BK "Jēkabpils" piekāpās zviedru komandai Sodertalje Kings. Mūsējos no uzvaras šķīra vien četri punkti. Abas komandas visas spēles gaitā viena no otras neatpalika punktu ziņā. Pirmā spēles ceturtdaļa noslēdzās a rezultātu 20:17, BK Jēkabpils labā. Jau otrajā ceturtdaļā dažu neveiksmīgu metienu dēļ mūsējie piekāpās zv.. Lasīt tālāk (4)
Publicēts: Ceturtdiena, 13 Septembris 2012 09:49
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 1270 reizes
Šajā nedēļā, no 13. līdz 15.septembrim, Kandāvā norisināsies „Prime” kausa izcīņa basketbolā vīriešiem, kurā piedalīsies četras komandas no trijām valstīm.  Turnīrā piedalīsies arī BK Jēkabpils basketbolisti.  Jau šodien pulksten 18 BK Jēkabpils sacentīsies ar Zviedrijas basketbola komandu Sodertalje „Kings”, Rīt, pulksten 18 cīņa būs ar Ukrainas BK „Odessa”, sa.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Trešdiena, 12 Septembris 2012 16:34
Raksts skatīts: 1432 reizes
Basketbolists Krists Pīternieks līdz šim kopā ar Jēkabpils basketbola klubu trenējās un arī piedalījās līdz šim notikušajās pārbaudes spēlēs. Šajā laikā treneris vērtēja basketbolista sportisko meistarību un šobrīd nolemts ar viņu slēgt līgumu. Kā norādīja kluba galvenais treneris Edgars Teteris, Pīternieks ir pietiekami pieredzējis spēlētājs un atbilst kluba vīzijai par .. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Pirmdiena, 10 Septembris 2012 12:20
Raksts skatīts: 1032 reizes
Nedēļas nogalē, 8. un 9. septembrī BK Jēkabpils divās pārbaudes spēlēs sacentās ar Ukrainas superlīgas komandām. Sestdien,8. septembrī BK Jēkabpils Liepājā devās laukuma pret BK Mykolaiv. Cīņa izvērtās sīva un sajūta, ka uzvara ir tepat izrādījās maldīga. Pēdējās minūtes izšķīra pretinieku pārākumu. Rezultāts – 70:78. Svētdienas, 9. septembra spēlē Kandavā pret BK Odesu .. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Trešdiena, 5 Septembris 2012 15:58
Raksts skatīts: 1123 reizes
Šajā nedēļas nogalē, 8. un 9. septembrī BK Jēkabpils divās pārbaudes spēlēs sacentīsies ar Ukrainas superlīgas komandām. Sestdien, 8. septembrī Liepājā BK Jēkabpils sacentīsies ar BK “Mikolajev”. Savukārt svētdien, 9. septembrī Jēkabpils basketbola kluba sportisti Kandavā sacentīsies ar BK “Odesa”. BK Jēkabpils treneris Edgars Teteris informēja, ka spēlēs piedalīsies vi.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Pirmdiena, 3 Septembris 2012 12:25
Raksts skatīts: 1784 reizes
Šodien, 3. Septembrī BK Jēkabpils basketbolisti sveicienus nodeva visu Jēkabpils vispārizglītojošo skolu audzēkņiem – dāvinot komandas fotogrāfiju, kā arī basketbola bumbu ar visu basketbolistu parakstiem. Jēkabpils pamatskolas audzēkņus sveica kluba treneri Edgars Teteris un Andris Čerjaks. Jēkabpils Valsts ģimnāzijā šodien svinīgajā pasākumā piedalījās Krists Pītern.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Piektdiena, 31 Augusts 2012 11:55
Raksts skatīts: 2547 reizes
Sākoties jaunajam mācību gadam, savus sveicienus Jēkabpils skolu audzēkņiem nodos arī BK „Jēkabpils” basketbolisti. Pirmdien, 3. septembrī visās Jēkabpils skolās notiks svinīgie pasākumi, kuros piedalīsies arī Jēkabpils basketbola kluba sportisti un pasniegs nelielas piemiņas veltes katrai mācību iestādei. Uz Jēkabpils Valsts ģimnāziju dosies Mihals Hlebovickis un Art.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Piektdiena, 24 Augusts 2012 00:00
Raksts skatīts: 1350 reizes
„Darāmā vēl ir ļoti daudz, bet, protams, ir progress, kam pēc intensīviem treniņiem ir jābūt,” pēc kārtējā Jēkabpils basketbola treniņa atzina BK Jēkabpils treneris Edgars Teteris. Septembra sākumā paredzētas jau pirmās pārbaudes spēles un šobrīd notiek gatavošanās. Treniņi spēlētājiem notiek divas reizes dienā. Nedēļā sportistiem tiek dotas divas brīvdienas – kad notiek i.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Pirmdiena, 13 Augusts 2012 14:43
Raksts skatīts: 1496 reizes
Nedēļas nogalē norisinājās Latvijas čempionāts 3x3 basketbolā, kurā piedalījās arī BK Jēkabpils basketbolisti Edgars Leja, Oskars Prikulis, Pīdžejs Hils, kā arī Artūrs Škute . Jēkabpils basketbolisti sacensībās iekļuva ceturtdaļfinālā, tomēr zaudēja Jelgavas komandai.“Varu teikt, ka bija rezultatīva spēle. Un zaudējums Jelgavas komandai bija objektīvs,” teica BK Jēkabpils trene.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Pirmdiena, 13 Augusts 2012 09:44
Raksts skatīts: 1280 reizes
Sestdien, 11. augustā BK “Jēkabpils” basketbolisti sacentās ar festivāla “Klubs 2012” apmeklētājiem. Lai gan šķita, ka laika apstākļi ir aizbiedējuši visus agrīnos pasākuma apmekēltājus, tomēr raizes izrādījās veltas. Jaunieši bija ieradušies, lai sastaptu mūsu basketbolistus, nofotografētos un, protams, sacenstos. Mest basketbola bumbu basketbola grozā mums šķita pārāk vi.. Lasīt tālāk (0)