Publicēts: Trešdiena, 13 Marts 2013 13:38
Autors: Elīna Elste
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 1021 reizes
Ceturtdien, 14. martā BK “Jēkabpils” izbraukuma spēlē sacentīsies ar basketbola klubu “Barons Kvartāls”. Abas komandas pašreiz ir sīvākie konkurenti Aldaris LBL turnīra tabulā. BK “Jēkabpils” turnīra tabulā pašreiz ieņem 3. vietu, bet “Barons Kvartāls” atrodas 4. vietā.“Mēs šai spēlei ļoti nopietni gatavosimies. Domāju, ka to pašu darīs arī Barons. Viņi pašreiz ir uz pozitīva .. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Svētdiena, 10 Marts 2013 20:11
Komentāri [3]
Raksts skatīts: 1056 reizes
Svētdien, 10. Martā BK Jēkabpils mājas spēlē uzveica Kazahstānas basketbola klubu “Kaspiy” ar rezultātu 95:88. Jēkabpils komanda spēli sāka pārliecinoši un visā tās garumā saglabāja līderpozīcijas. Pirma ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 24:16, otrā – 58:44. Trešās ceturtdaļas rezultāts – 74:65. Jēkabpils basketbolisti sacensību noslēdza ar +7 punktiem. „Spēle bija vaja.. Lasīt tālāk (3)
Publicēts: Ceturtdiena, 7 Marts 2013 00:42
Raksts skatīts: 929 reizes
Trešdien, 6. martā BK "Jēkabpils" izbraukuma spēlē pēdējās spēles sekundēs izcīnīja uzvaru pār basketbola klubu "Jūrmala/Fēnikss", pārspējot pretiniekus ar rezultātu 88:84.Spēli veiksmīgāk iesāka Jūrmalas komanda, noslēdzot ceturtdaļu ar rezultātu 25:15. Otrā ceturtdaļa bija veiksmīgāka jēkabpiliešiem, tika gūti 22 punkti, bet pretiniekiem ļauts iemest 17 punktus. Tomēr tas ne.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Otrdiena, 5 Marts 2013 10:29
Raksts skatīts: 1050 reizes
Basketbola klubs “Jēkabpils” aicina apmeklēt pārbaudes spēli pret Kazahstānas basketbola klubu “Kaspiy”, kas notiks svētdien, 10. martā.“Kazahstānas komandai pašreiz Latvijā ir treniņnometnes, viņi meklēja iespēju uzspēlēt pret spēcīgiem pretiniekiem. Savukārt mums šī spēle ir nepieciešama, lai nepazustu spēles ritms. “Kaspiy” ir spēcīga komanda, viņiem ir arī amerikāņu viesspē.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Pirmdiena, 4 Marts 2013 16:14
Raksts skatīts: 944 reizes
Trešdien, 6 martā BK “Jēkabpils” Aldaris LBL izbraukuma spēlē sacentīsies ar basketbola klubu “Jūrmala/Fēnikss”.“Ar “Jūrmalu” mums ir negatīva bilance, tādēļ ir īpaši svarīgi šajā spēlē uzvarēt. Arī pēc veiksmīgās, pēdējās spēles pret Valmieru, negribētos šīs pozitīvās emocijas zaudēt. Mēs ļoti nopietni gatavojamies šai spēlei. Domāju, ka ja parādīsim savu labāko sniegumu, mum.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Ceturtdiena, 28 Februāris 2013 22:24
Raksts skatīts: 970 reizes
Ceturtdien, 28. februārī BK “Jēkabpils” Aldaris LBL spēlē savā laukumā uzvarēja basketbola klubu Valmiera, noslēdzot spēli ar rezultātu 83:71. Tādējādi Jēkabpils komanda pašreiz ieņem trešo vietu turnīra tabulā.Pirmais puslaiks tika aizvadīts visai saspringti, jo Valmieras komandai bija procentuāli augstāka metienu precizitāte nekā jēkabpiliešiem. Pirmā ceturtdaļa n.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Otrdiena, 26 Februāris 2013 09:50
Komentāri [2]
Raksts skatīts: 1206 reizes
Ceturtdien, 28. februārī BK “Jēkabpils” aizvadīs kārtējo Aldaris LBL spēli, kurā par uzvaru sacentīsies ar basketbola klubu “Valmiera”.Ar Valmieras komandu jēkabpilieši sacentušies šajā sezonā jau divas reizes. Novembrī BK “Jēkabpils” cieta smagu sakāvi, kad pretinieki spēles noslēgumā guva 41 punkta pārsvaru. Toreiz BK “Jēkabpils” otrais treneris Andris Čerjaks stāstīja: "Pret.. Lasīt tālāk (2)
Publicēts: Pirmdiena, 25 Februāris 2013 17:41
Raksts skatīts: 964 reizes
Kārtējais Radio 1 (107,0 FM) raidījums "Bumba grozā" izskanējis un ļāvis iepazīt BK "Jēkabpils" komandu. Šoreiz varēsiet dzirdēt interviju ar basketbolistu Mihalu Hlebovicki. Par to - kā ir būt nemanāmajam ārzemniekam komandā, par to kāda valoda valda Mihala ģimenē un kas ir viņa dzimtene. Vairāk klausies raidījumā ŠEIT>>> Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Svētdiena, 24 Februāris 2013 22:39
Raksts skatīts: 826 reizes
Svētdien, 24. februārī BK “Jēkabpils” izbraukuma spēlē uzvarēja basketbola klubu “Jelgava” ar astoņu punktu pārsvaru. Spēles rezultāts - 96:88.Pirmajā ceturtdaļā jēkabpilieši bija pārāki pār Jelgavas komandu, gūstot rezultātu 25:18. Otrajā ceturtdaļā jēkabpilieši guva mazāku punktu skaitu – 19, savukārt Jelgavas komanda guva 31 punktu. Tādējādi pirmais spēles puslaiks noslēdzā.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Sestdiena, 23 Februāris 2013 22:54
Raksts skatīts: 1375 reizes
Aldaris Latvijas Basketbola līgas tradicionālajā „Zvaigžņu spēlē 2013” Valmierā Leģionāru izlase ar 92:86 (33:30, 55:57, 74:73) pārspēja LBL komandu. Par vērtīgāko spēlētāju atzina uzvarētāju komandas pārstāvi P.J. Hilu no BK Jēkabpils. Rezultatīvākais spēlētājs - LBL izlases pārstāvis ventspilnieks Jānis Timma (29 punkti). Šogad „Zvaigžņu spēle” bija īpaši interesanta, n.. Lasīt tālāk (0)