Publicēts: Sestdiena, 13 Oktobris 2012 20:29
Autors: Elīna Elste
Komentāri [6]
Raksts skatīts: 1500 reizes

Sestdien, 13. Oktobrī BK Jēkabpils sava laukumā piedzīvoja zaudējumu pret BK Ventspils ar 63:92.

Visas spēles gaitā līderpozīcijas saglabāja Ventspils komanda. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 19:27. Pirmais puslaiks noslēdzās  ar rezultātu 28:49. Viscerīgākais rezultāts pēc trešās ceturtdaļas, kad Jēkabpils komanda samazināja ventspilnieku pārsvaru līdz astoņiem punktiem. Rezultāts pēc 3. ceturtdaļas – 50:62. Diemžēl pēdējā ceturtdaļa Jēkabpils komandai pagāja neveiksmīgi, spēles rezultāts – 63:92.

Rezultatīvākie spēlētāji BK Jēkabpils rindās – Pīdžejs Hills – 22 punkti, Tods O’Braiens – 14 punkti un 11 atlēkušās bumbas, Aigars Vītols ar 10 gūtiem punktiem. Mihals Hlebovickis spēlē guva 5 punktus un izcīnīja 6 atlēkušās bumbas.

Jāpiebilst, ka nākamo spēli BK Jēkabpils atkal aizvadīs savā laukumā 18. Oktobrī, sacenšoties ar BK Latvijas Universitāte.