Publicēts: Svētdiena, 11 Novembris 2018 20:30
Autors: Administrācija
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 177 reizes

Svētdien, 11. novembrī Jēkabpils sporta namā notika spēle starp BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” un “Tartu Ülikool” komandām. “Lūši” labi nospēlēja pirmo puslaiku, bet otrā puslaika ieskaņā viesi guva 12 bezatbildes punktus, pēc kuriem Jēkabpils komanda vairs nespēja atgūties un piedzīvoja zaudējumu ar 74:93. Pa 19 punktiem guva Jurijs Aleksejevs un Verners Kohs.

Cīņu ar pieciem punktiem iesāka jēkabpilieši, un lai gan ceturtdaļas vidū vadībā bija viesi no Tartu, “lūši” pirmo ceturtdaļu noslēdza ar trīs punktu pārsvaru – 24:21.

Otrajā ceturtdaļā BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” basketbolisti dominēja laukumā un iekrāja pat astoņu punktu handikapu (39:31), tomēr puslaika izskaņā viesi sāka mīt uz papēžiem – 45:44.

Lūzums spēles gaitā notika trešās ceturtdaļas ieskaņā, kad Tartu basketbolisti guva 12 bezatbildes punktus, pēc kuriem “lūši” vairs atgriezties spēlē īsti nespēja. Mačs noslēdzās ar jēkabpiliešu zaudējumu 74:93.

“Lūšu” rindās pa 19 punktiem guva Verners Kohs un Jurijs Aleksejevs, Aleksejeva kontā arī astoņas bumbas zem groziem un septiņas rezultatīvas piespēles, savukārt Koham – piecas izprovocētas piezīmes. Trāpīga roka šodien bija Raineram Hermanovskim, kurš iekrāja 16 punktus, tajā skaitā realizējot četrus no pieciem tālmetieniem.

BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” galvenais treneris Marko Zarkovičs: “Pēc veiksmīga pirmā puslaika otrajā mēs netrāpījām pārāk daudz brīvus metienus, kā arī vairākkārt pieņēmām nepareizus lēmumus aizsardzībā. Pretinieki ieguva komfortablu pārsvaru, savukārt mēs sākām spēlēt nervozi un vairs nespējām pildīt to plānu, par ko bijām vienojušies ģērbtuvē. Un rezultāts ir tāds, kāds tas ir. Spēlētāji progresē no spēles uz spēli, tomēr viņi vēl ir jauni un sniegums ir nestabils, var nospēlēt divas trīs spēles lieliski un tad atkal pāris spēlēs – neapmierinoši.”

Nākamreiz “lūši” cīņā dosies trešdien, 21. novembrī pret “Betsafe Jūrmala”. Spēle notiks izbraukumā Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta hallē.

“OlyBet” Latvijas – Igaunijas Basketbola līga, 11.11.2018., Jēkabpils sporta nams

“Jēkabpils/SMScredit.lv” – “Tartu Ülikool” 74:93 (24:21, 21:23, 10:24, 19:25)

“Jēkabpils/SMScredit.lv”: Aleksejevs 19 (8 ab, 7 rp), Kohs 19 (5 ip), Hermanovskis 16, Denafs 5, Zomerfelds 5, Sokolovs 3, Štelmahers 3, Vanags 2, Haračičs 2.

Paldies BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” atbalstītājiem: “SMScredit.lv”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA “Pata”, SIA “CDW Minerals” (AV), SIA “Jēkabpils PMK”, “A.Kraukļa VEF basketbola skola”, SIA “Mikor”, AS “LNK Industries”, Jēkabpils sporta centrs, “Joma”, Jēkabpils Radio1.