Iepazīsimies ar šīs sezonas papildinājumiem - #25 Sandis Bēts!

Publicēts: Ceturtdiena, 9 Septembris 2021 13:23
Autors: Administrācija
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 317 reizes

BK “Jēkabpils” komanda ir papildinājusi savas rindas ar diviem jauniem basketbolistiem - Sandi Bētu un Robertu Medni, bet trenera vietu šosezon ieņems Artūrs Brūniņš. Iepazīsimies tuvāk ar Sandi Bētu!

 

Gulbenes komandā tika veiktas izmaiņas, tāpēc Sandim Bētam nācās meklēt jaunu komandu un viens no piedāvājumiem bija tieši no BK “Jēkabpils”: “Izvēlējos “lūšus”, jo vēlos spēlēt komandā ar visaugstākajiem mērķiem un augstākajām ambīcījām. Ne mazāk svarīgs faktors bija komandas biedri, no kuriem ar lielāko daļu jau esmu kopā spēlējis un esam labi pazīstami. Prieks, ka varēju uz Jēkabpili pāriet kopā ar Robertu Medni un par negaidīti patīkamu pavērsienu - arī ar treneri Artūru Brūniņu! Būs patīkami spēlēt pavisam jaunā arēnā un pilsētā, kur cilvēkiem patīk basketbols. Kopumā esmu patīkami satraukts par jauno sezonu “lūšu” rindās un nevaru sagaidīt, kad sāksim spēlēt!” 

 

Sandis Bēts ir Ogres Basketbola skolas audzēknis. Saspēles vadītāja un aizsarga pozīcijā spēlejošais basketbolists piecus gadus aizvadīja Latvijas Basketbola līgas augstākajā divīzijā, aizstāvot BK “Ogre” un “BA Turība” krāsas. Vēl pirms “Ogres” pievienošanās augstākajai līgai, Sandis Ogres komandas sastāvā kļuva par LBL2 čempionu, kļūdams par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju. Un tas nebija pēdējais čempiontituls viņa karjerā. 2017.-2020. g. sezonas Sandis pavadīja “Gulbenes Buku” sastāvā, kur bija viens no līderiem un palīdzēja “Bukiem” izcīnīt LBL2 bronzu un zeltu. 2019./2020. gada sezonas pamatturnīrā Sandis katra spēlē vidēji guva 13,6 punktus, savāca 4,5 atlēkušās bumbas un atdeva 4,1 rezultatīvu piespēli.

 

BK „Jēkabpils” atbalsta: Jēkabpils novada pašvaldība, SIA „Pata”, SIA „Jēkabpils PMK”, SIA „Mikor”, SIA „Astarte-Nafta”, SIA „Hektors”, AS „LNK Industries”, Jēkabpils sporta centrs, „Drukas Nams”, „Apdruka24.lv”.

Jaunākie komentāri

Edijs Voinsovičs
Pirmdiena, 1 Oktobris 2018 11:11
Jelgavnieks
Sestdiena, 29 Jūlijs 2017 18:01
Jānis Ukris
Svētdiena, 24 Aprīlis 2016 00:33
Dainis Stiebriņš
Trešdiena, 11 Novembris 2015 10:36
Lāsma Irša
Sestdiena, 6 Jūnijs 2015 23:34