Esam pārliecinoši iekļuvuši 1. divīzijā

Publicēts: Pirmdiena, 23 Jūlijs 2012 21:51
Autors: Elīna Elste
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 1381 reizes
Vakar Latvijas Basketbola savienības valde izskatīja Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijas 2012./2013.gada sezonas dalībnieku sastāvu un izspēles sistēmu. “Vispārliecinošāko ziņojumu sniedza basketbola klubs Jēkabpils, ko valdes sēdē pārstāvēja trīs personas. LBS valde vienbalsīgi apstiprināja BK Jēkabpils līdzdalību LBL 1.divīzijā”, teikts Latvijas basketbola savienības mājaslapā.
„Valdei izklāstījām visu, ko šobrīd esam paveikuši – par komplektāciju, organizatoriskajām lietām. Savienības valdei praktiski nebija mums jautājumu. Protams, cerējām, ka iekļūsim 1. divīzijā, tāpēc arī nopietni tam gatavojāmies,” teica basketbola kluba „Jēkabpils” direktors Juris Bobrovs.
“Latvijas Basketbola savienība atzinīgi novērtē Jēkabpils basketbola saimniecības pakāpenisko un mērķtiecīgo attīstību, lielu vērību veltot jaunatnes sistēmai. Basketbola kluba Jēkabpils nodibināšana un pieteikšanās Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijas turnīram ir likumsakarīgs nākamais solis basketbola pozīciju nostiprināšanā. Tas tiek sperts enerģiski un profesionāli, nopietni pievēršoties komandas vadības un spēlētāju sastāva komplektācijai, iesaistot gan pieredzējušus kadrus, gan vietējos speciālistus un jaunos spēlētājus. Tiek gādāts par basketbola infrastruktūras pilnveidošanu un kluba tēla veidošanai. LBS valdei neradās ne mazākās šaubas par to, ka BK Jēkabpils atbilst LBL 1.divīzijas kritērijiem,” pauda LBS ģenerālsekretārs Edgars Šneps.
Paredzēts, ka 23. augustā BK „Jēkabpils” pārstāvji atkal tiksies ar Latvijas Basketbola Savienības valdi, lai risinātu izspēles sistēmas un citus jautājumus.
Kopumā apstiprināta septiņu klubu līdzdalība: VEF Rīga, BKVentspils, BK Liepājas Lauvas, BKValmiera, BK Jelgava, Jūrmala/Fēnikss un BK Jēkabpils. Nosacīti apstiprināta Latvijas Universitātes un BA Turība līdzdalība. SIA Barons.lv un basketbola klubam VEF līdz 23.augustam jāsagatavo detalizēta informācija par atbilstību LBL sportiskajam līmenim un gatavību izpildīt Nolikuma prasības. Par U18 izlases līdzdalību LBL 1.divīzijā tiks lemts pēc Eiropas U18 čempionāta.

Jaunākie komentāri

Edijs Voinsovičs
Pirmdiena, 1 Oktobris 2018 11:11
Jelgavnieks
Sestdiena, 29 Jūlijs 2017 18:01
Jānis Ukris
Svētdiena, 24 Aprīlis 2016 00:33
Dainis Stiebriņš
Trešdiena, 11 Novembris 2015 10:36
Lāsma Irša
Sestdiena, 6 Jūnijs 2015 23:34