BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” turpina bez uzvarām

Publicēts: Ceturtdiena, 14 Februāris 2019 20:56
Autors: Administrācija
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 193 reizes

Ceturtdien, 14.februārī Igaunijā savu 21. spēli „OlyBet” Latvijas-Igaunijas Basketbola līgā aizvadīja BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” komanda. Diemžēl arī šoreiz līdzvērtīga cīņa izvērtās tikai pirmajā ceturtdaļā, bet mačs noslēdzās ar rezultātu 55:101 mājinieku – „Tartu Ülikool” labā. Jēkabpils komandā visvairāk izcēlās amerikānis Lions Gilmors III, viņš guva 23 punktus, izcīnīja 12 atlēkušās bumbas un četras reizes pārķēra pretinieku bumbu.

Pirmo ceturtdaļu abas komandas aizvadīja rezultatīvā un līdzvērtīgā cīņā, turklāt „lūši” izvirzījās desmit punktus vērtā vadībā (6:16), tomēr līdz ceturtdaļas beigām mājinieki jau mina uz papēžiem – 21:19. Otrajā spēles nogrieznī igauņi turpināja veiksmīgi uzsākto kursu un uz jēkabpiliešu diviem punktiem atbildēja ar virkni sekmīgu uzbrukumu, kā rezultātā pirmais puslaiks noslēdzās ar 32:40 „Tartu Ülikool” basketbolistu labā.

Diemžēl otrajā puslaikā „lūšiem” neizdevās uzlabot savu sniegumu, un mājinieki pārliecinoši turpināja dominēt laukumā un audzēt savu pārsvaru. Spēles finālsvilpes brīdī tablo vēstīja viesiem gaužām neapmierinošu rezultātu – 55:101

Rezultatīvākais „Jēkabpils/SMScredit.lv” rindās ar 23 punktiem, 12 bumbām zem groziem un četrām pārķertām pretinieku piespēlēm bija amerikānis Lions Gilmors III. 12 punktus un astoņas atlēkušās bumbas pievienoja Jurijs Aleksejevs.

„OlyBet” Latvijas - Igaunijas Basketbola līga, 14. februāris, Tartu

BK „Tartu Ülikool” - BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” 85:82 (19:21, 21:11, 36:10, 25:13)

„Jēkabpils/SMScredit.lv”: Gilmors III 23 (12ab, 4pb), Aleksejevs 12 (8ab), Džozefs-Polēns 7 (6ab, 4rp), Līnis 4, Hermanovskis 3, Denafs 2, Vanags 2, Surkulis 2, Elksnis

Nākamo cīņu BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” aizvadīs trešdien, 20. Februārī viesos pie „Valga-Valka/Maks&Moorits” komandas.

Paldies BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” atbalstītājiem: “SMScredit.lv”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA “Pata”, SIA “CDW Minerals”, SIA “Jēkabpils PMK”, “A.Kraukļa VEF basketbola skola”, SIA “Mikor”, AS „LNK Industries”, Jēkabpils sporta centrs, “Joma”, Jēkabpils Radio1.