Publicēts: Pirmdiena, 11 Februāris 2019 10:33
Autors: Administrācija
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 207 reizes

Sestdien, 9. februārī Rīgā, “Elektrum” Olimpiskajā centrā pirmo reizi “OlyBet” Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas sezonā tikās BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” un “VEF Rīga” komandas. “Lūši” nespēja pretoties mājinieku pārākumam un piekapās pretiniekiem ar rezultātu 63:102 (21:33, 8:20, 16:30, 18:19). Jēkabpiliešu rindās izcēlās astoņpadsmit gadus vecais Gints Zomerfelds, kurš pret spēcīgajiem pretiniekiem guva savas karjeras augstāko rezultātu – 14 punktus.

BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” rindas pametis Verners Kohs, kurš jau bija izlaidis vairākas spēles traumas dēļ. Kohs pārcēlies uz “VEF Rīga” vienību, kur turpinās atveseļošanas procesu. “Lūšu” rindās atgriezies viesspēlētājs Aliks Džozefs-Polēns, kurš ģimenes apstākļu dēļ īslaicīgi bija devies atpakaļ uz ASV.

Mačā pret vefiešiem “lūši” kaut cik līdzvērtīgi uzbrukumā turējās pirmo ceturtdaļu (21:33), savukārt otrajā mājinieki atļāva “lūšiem” gūt vien astoņus punktus un skaidri norādīja, kurš būs cīņas uzvarētās. Spēle noslēdzās ar rezultātu 63:102 “VEF Rīga” labā. Vēl bez Ginta Zomerfelda rezultatīvāko spēli profesionālajā karjerā aizvadīja arī Daniels Ričards Vanags, kurš sakrāja septiņus punktus, un jēkabpilietis Matīss Surkulis, kurš nepilnās septiņās minūtēs realizēja trīs no pieciem metieniem un guva sešus punkts.

OlyBet” Latvijas - Igaunijas Basketbola līga, 9.februāris, “Elektrum” OC

VEF Rīga”- BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” - 102:63 (33:21, 20:8, 30:16, 19:18)

„Jēkabpils/SMScredit.lv”: Zomerfelds 14, Aleksejevs 12, Gilmors III 10, Štelmahers 9, Vanags 7, Surkulis 6, Būmeisters 3 (4 rp), Hermanovskis 2 (5 rp), Denafs, Elksnis, Džozefs-Polēns.

Nākamā spēle BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” komandai gaidāma ceturtdien, 14. februārī Igaunijā pret “Tartu Ülikool” komandu.

Paldies BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” atbalstītājiem: “SMScredit.lv”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA “Pata”, SIA “CDW Minerals”, SIA “Jēkabpils PMK”, “A.Kraukļa VEF basketbola skola”, SIA “Mikor”, AS „LNK Industries”, Jēkabpils sporta centrs, “Joma”, Jēkabpils Radio1.