Publicēts: Trešdiena, 13 Marts 2019 21:52
Autors: Administrācija
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 537 reizes

Trešdien, 13.martā Tallinā BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” aizvadīja „OlyBet” Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas maču pret Tallinas Tehniskās universitātes jeb „TAL TECH” basketbola komandu. Cīņa noslēdzās ar rezultātu 71:110 mājinieku – „TAL TECH” labā. Rezultatīvākais jēkabpiliešu rindās bija Rainers Hermanovskis, viņš savējo labā guva 18 punktus.

Jēkabpilieši maču iesāka attiecīgi noskaņojušies un koncentrējušies. Edgara Štelmahera četriem precīzajiem soda metieniem drīz vien pievienojās gan Rainera Hermanovska tālmetiens, gan pārējo komandas biedru precīzie trāpījumi. Pirmās ceturtdaļas vidū tablo vēstīja neizšķirtu (15:15), taču tālāk gan spēles vadības grožus savās rokās pārņēma mājinieki. Pēc desmit spēles minūtēm „lūšiem” bija iekrājies 11 punktu deficīts – 20:31.

Otrajā ceturtdaļā Hermanovskis un Lions Gilmors III trāpīja pa tālmetienam, noturot astoņu punktu deficītu (30:38). Diemžēl atlikušajā laikā līdz puslaika pārtraukumam viesiem izdevās gūt tikai sešus punktus, kamēr studenti atbildēja ar 14 (36:52).

Otrajā puslaikā jēkabpiliešiem rezultatīvi uzbrukumi mijās ar ilgām „klusuma” pauzēm, ko nekavējoties savā labā izmantoja tallinieši. Spēles gaitā būtiski pavērsieni nenotika, un BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” savu priekšpēdējo sezonas maču noslēdza ar zaudējumu - 71:110 . Līdz šim jēkabpiliešiem izdevies gūt divas uzvaras, pārējās 25 cīņās piedzīvoti zaudējumi, savukārt „TAL TECH” studentiem šī bija 15. uzvara 25 spēlēs, kas ļauj komandai ieņemt augsto piekto vietu rezultātu tabulā.

Visvairāk – 18 punktus jēkabpiliešu rindās guva Rainers Hermanovskis, Rodrigo Būmeisters pievienoja 14, bet Gilmors III – 13 punktus.

„OlyBet” Latvijas - Igaunijas Basketbola līga, 13. marts, Tallina

BK „TAL TECH” - BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” 71:110 (31:20, 21:16, 26:17, 32;18)

„Jēkabpils/SMScredit.lv”: Hermanovsksi 18 (3p. – 4/6), Būmeisters 14 (6 ab), Gilmors III 13 (6 ab), Štelmahers 11, Līnis 6, Vanags 4, Žebers 3, Džozefs-Polēns 2 (5 rp), Denafs, Klaģišs.

Svētdien, 17.martā BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” visus ielūdz uz savu šīs sezonas noslēdzošo spēli. Tā notiks Jēkabpils sporta namā, sāksies plkst. 16.00, un ieeja visiem viesiem būs par brīvu. Uz tikšanos!

Paldies BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” atbalstītājiem: “SMScredit.lv”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA “Pata”, SIA “CDW Minerals”, SIA “Jēkabpils PMK”, “A.Kraukļa VEF basketbola skola”, SIA “Mikor”, AS „LNK Industries”, Jēkabpils sporta centrs, “Joma”, Jēkabpils Radio1.