BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” Pērnavā iztur trīs ceturtdaļas

Publicēts: Ceturtdiena, 20 Decembris 2018 21:17
Autors: Administrācija
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 175 reizes

Ceturtdien, 20. decembrī Pērnavā BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” ar augstu metienu precizitāti trīs ceturtdaļas atzīstami cīnījās pret Pärnu Sadam” komandu, panākot 11 punktu pārsvaru. Tomēr pēdējā ceturtdaļā mājinieku uzbrukums bija neapturams, un jēkabpiliešiem nācās samierināties ar zaudējumu – 67:76. Jurijs Aleksejevs iekrāja kārtējo „double-double” – 18 punktus un 12 atlēkušās bumbas, savukārt Edgars Štelmahers (13 punkti) un Gints Zomerfelds (septiņi punkti)  tēmēja ar 100% precizitāti.

Jurijs Aleksejevs ar apskaužamu virtuozitāti un 100% precizitāti guva pirmos 10 jēkabpiliešu punktus no spēles. Tomēr mājiniekiem savā laukumā spēle iesākās veiksmīgāk – pēc nedaudz vairāk kā deviņām spēles minūtēm „lūši” bija iedzinējos ar astoņiem punktiem (11:19). Taču pusminūti pirms pirmās ceturtdaļas beigām Edgars Štelmahers ar diviem tālmetieniem sadeldēja savas komandas deficītu līdz minimumam – 19:20.

Lai gan otrajā ceturtdaļā mājinieki ātri ieguva piecu punktu pārsvaru, BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” basketbolisti spēja rezultātu izlīdzināt (26:26) un turpināt cīņu punkts punktā. Jēkabpilieši lieliski izmantoja savas iespējas no tālās distances (7/11) un no soda metienu līnijas (6/7) un pirmo puslaiku noslēdza ar pozitīvu rezultātu – 39:35.

Trešajā spēles nogrieznī jēkabpilieši turpināja demonstrēt lielisku precizitāti no tālmetienu līnijas un sasniedza desmit (45:35) un nedaudz vēlāk arī 11 punktu pārsvaru pār pretiniekiem (49:38). Tomēr mājinieki negrasījās tik vienkārši padoties un atbildēja ar astoņiem punktiem pēc kārtas, samazinot „lūšu” pārsvaru līdz trīs punktiem (49:46).

Izšķirošās desmit minūtes iesākās ar trīs punktu starpību starp abām komandām (51:48). Pērnavieši iedarbināja tālo artilēriju un ar trīs precīziem tālmetieniem pārņēma spēles vadības grožus savās rokās (53:57) un „lūši” diemžēl vairs nespēja apturēt mājinieku pārliecinošo uzbrukumu. Cīņa noslēdzās ar jēkabpiliešu zaudējumu – 67:76.

Jēkabpiliešu metienu precizitāte bija ievērojami augstāka nekā mājiniekiem (1p – 92% pret 54%, 2p – 44% pret 43%, 3p – 52% pret 37%), cīņa par atlēkušajām bumbām bija līdzvērtīga (34 pret 33), taču tāpat kā lielākajā daļā agrāko spēļu, arī šoreiz izšķirošo lomu nospēlēja pieļauto kļūdu skaits (23 pret 7). „Lūšu” kļūdas viņiem izmaksāja 26 pretinieku gūtus punktus.

Rezultatīvākais jēkabpiliešu vidū bija Jurijs Aleksejevs, viņa kontā 18 punkti un 12 atlēkušās bumbas. Savukārt Edgars Štelmahers ar 100% precizitāti realizēja trīs tālmetienus un divus metienus no tuvās distances, kopā gūstot 13 punktus. Ridrigo Būmeisters un Rainers Hermanovskis guva pa 10 punktiem katrs. Jāatzīmē arī Ginta Zomerfelda iekrātie septiņi punkti, kuri tika iekrāti, metot ar 100% precizitāti.

„OlyBet” Latvijas - Igaunijas Basketbola līga, 20.decembris, Pērnava

Pärnu Sadam” - BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” 76:67 (20:19, 15:20, 13:12, 28:16)

„Jēkabpils/SMScredit.lv: Aleksejevs 18 (12ab, 3p – 4/6, 2p – 2/2, 1p – 2/2), Štelmahers 13 (3p – 3/3, 2p – 2/2), Būmeisters 10 (5ab), Hermanovskis 10, Kohs 9, Zomerfelds 7 (2p – 2/2, 3p – 1/1), Džozefs-Polēns, Haračičs, Denafs, Līnis, Vanags, Surkulis.

Šī gada noslēdzošo spēli BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” aizvadīs svētdien, 23. decembrī Jēkabpils sporta namā. Pretiniekos būs Valga-Valka/Maks&Moorits” vienība. Cīņa sāksies plkst. 16.00.

Paldies BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” atbalstītājiem: “SMScredit.lv”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA “Pata”, SIA “CDW Minerals”, SIA “Jēkabpils PMK”, “A.Kraukļa VEF basketbola skola”, SIA “Mikor”, AS „LNK Industries”, Jēkabpils sporta centrs, “Joma”, Jēkabpils Radio1.