Publicēts: Svētdiena, 21 Oktobris 2018 23:25
Autors: Administrācija
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 367 reizes

Sestdien, 21.oktobrī “Jēkabpils/SMScredit.lv” basketbola komanda aizvadīja savu piekto “OlyBet” Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas spēli, šoreiz savā laukumā uzņemot igauņu “Tal Tech” vienību. Neveiksmīgais mača sākums “lūšiem” maksāja uzvaru un Jēkabpils komanda piekāpās viesiem ar rezultātu 65:76. Rezultatīvākais punktu guvējs “lūšu” rindās bija Verners Kohs, kurš komandas kontam pieskaitīja 18 punktus un septiņas atlēkušās bumbas.

Ja sezonas pirmajās spēlēs “lūšiem” padevās tieši spēlēs ieskaņa, tad pēdējās divās cīņas tieši pirmā ceturtdaļa bijusi klupšanas akmens. “Acīmredzami, puiši nepietiekami noskaņojās spēlei. Tāpat kā pagājušajā mačā, arī šoreiz cīņas sākumā nebijām pietiekami aktīvi,” norāda komandas galvenais treneris Marko Zarkovičs. To prata izmantot pretinieki, rezultatīvi uzbrūkot gan no tālās, gan tuvās distances un pirmajās desmit minūtēs sagādājot “lūšiem” 12 punktu deficītu (14:26).

Otrā ceturtdaļa aizritēja līdzvērtīgi. Abas komandas apmainījās ar rezultatīvu metienu sērijām. Kopumā mājinieki guva par diviem punktiem vairāk nekā viesi (19:17) un lielajā pārtraukumā devās ar mīnus desmit – 33:43.

Diemžēl vēl vairāk samazināt deficītu jēkabpiliešiem nesanāca. Gan pēc 30, gan 40 nospēlētām minūtēm deficīts bija 11 punktu un spēle noslēdzās ar rezultātu 65:76 “Tal Tech” komandas labā.  Par daudz pašu pieļautu kļūdu, par daudz ērtu uzbrukuma iespēju viesiem. “Pārējās trīs ceturtdaļas puiši cīnījās, cik spēja, tomēr atgriezties spēlē, lai pietuvotos uzvarai, neizdevās. Atkal tieši pirmajā ceturtdaļā tika izlemts spēlēs liktenis,” atzīst Zarkovičs.

“Lūšu” komandā pārliecinoši sevi pieteicis Verners Kohs, abās pēdējās spēlēs viņš bijis rezultatīvākais spēlētājs, šoreiz viņam 18 punkti un septiņas bumbas zem groziem. “Double-double” turpina krāt Jurijs Aleksejevs – viņa kontā 14 punkti, 12 atlēkušās bumbas un piecas rezultatīvas piespēles. Aktīvs punktu guvējs bijis arī sešpadsmitgadīgais Dāvis Denafs, kurš ar 75% precizitāti 20 minūtēs sapelnījis 11 punktus.

“OlyBet” Latvijas-Igaunijas Basketbola līga, Jēkabpils sporta nams, 21.10.2018.

“Jēkabpils/SMScredit.lv” – “Tal Tech” 65:76 (14:26, 19:17, 16:17, 16:16.)

“Jēkabpils/SMScredit.lv”: Kohs 18 (7 ab), Aleksejevs 14 (12 ab, 5 rp), Denafs 11, Vanags 6, Štelmahers 4, Zomerfelds 4, Līnis 3, Hermanovskis 3, Būmeisters 2, Surkulis.

“Tal Tech”: Metsalu 20, Rādiks 15, Arbets 10, Olmre 9, Puidets 7, Giese 6, Vīlups 5, Šmalcs 2, Kuimets 2, Kābins (11 rp), Pajumets, Seins.

Nākamais pārbaudījums “lūšiem” būs pēc desmit dienām – trešdien, 31.oktobrī viesos pie “Latvijas Universitātes” komandas.

Paldies BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” atbalstītājiem: “SMScredit.lv”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA “Pata”, SIA “CDW Minerals” (AV), SIA “Jēkabpils PMK”, “A.Kraukļa VEF basketbola skola”, SIA “Mikor”, AS “LNK Industries”, Jēkabpils sporta centrs, “Joma”, Jēkabpils Radio1.