Publicēts: Ceturtdiena, 22 Novembris 2018 12:11
Autors: Administrācija
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 126 reizes

Trešdien, 21. novembrī Jūrmalā pirmo reizi “OlyBet” Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas sezonā tikās BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” un BK “Betsafe Jūrmala” komandas. Pārbaudījumu “lūši” neizturēja un piekāpās mājiniekiem ar rezultātu 61:79 (6:17, 16:21, 20:25, 19:16). Viesu rindās rezultatīvākais ar 14 punktiem bija Verners Kohs.

Interesanti, ka šajā spēlē kā pretinieki tikās “lūšu” treneris Mihals Hlebovickis un Mihala dēls, “Betsafe Jūrmala” spēlētājs Oskars Hlebovickis. Šoreiz gan Hlebovicku derbijā uzvaras laurus plūca dēls. Turklāt Oskars ar 20 punktiem bija rezultatīvākais savā komandā.

“Lūšiem” spēle nepadevās jau no pirmās ceturtdaļas, kad izdevās realizēt vien divus metienus no spēles (6:17). Sakot ar otro ceturtdaļu, punktu gūšanas sekmes uzlabojās, tomēr jūrmalnieki arvien turējās lielu soli priekšā. Otrā puslaika ieskaņā jēkabpiliešiem ar Koha septiņiem punktiem izdevās rezultāta deficītu samazināt līdz desmit punktiem (32:42), tomēr mājinieki diezgan ātri atjaunoja drošu pārsvaru un līdz spēles noslēgumam viesiem vairs būtiskas izmaiņas spēles attīstībā veikt neizdevās. BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” piedzīvoja savu desmito zaudējumu (61:79) desmit aizvadītajās “OlyBet” Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas spēlēs.

BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” galvenais treneris Marko Zarkovičs: “Pēdējā laikā dēļ traumām un citām veselības problēmām mums nebija iespējas organizēt atbilstošus treniņus, un tas ļoti ietekmēja mūsu gatavību šodienas spēlei. Spēli iesākām lēni un pretinieks mūs nekavējoties par to sodīja. Otrajā puslaikā labi spēlējām aizsardzībā un jau pēc piecām minūtēm spēles mums bija iespēja atgriezties cīņā, bet diemžēl tas neizdevās. Šodien neviena no komandām neparādīja savu labāko sniegumu, bija daudz kļūdu gan vienai, gan otrai, tomēr jūrmalnieki mūsu kļūdas mācēja pārvērst vieglos punktus un uzvarēt maču.”

Visvairāk – 14 punktus "lūšu" labā guva Verners Kohs. Par stabiliem palīgiem kļuvis arī Rainers Hermanovskis un Dāvis Denafs. Hermanovskis pievienoja 11 punktus, piecas atlēkušās bumbas un trīs rezultatīvas piespēles, bet Denafs iekrāja 10 punktus un trīs reizes pārķēra pretinieku bumbu.

OlyBet” Latvijas - Igaunijas Basketbola līga, 21. novembris, Jūrmalas Valsts ģimnāzija

BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” - BK “Betsafe Jūrmala” 61:79 (6:17, 16:21, 20:25, 19:16)

„Jēkabpils/SMScredit.lv”: Kohs 14, Hermanovskis 11 (5ab, 3rp), Denafs 10 (3pb), Aleksejevs 9 (5ab), Haračičs 8, Zomerfelds 3, Štelmahers 3 (4 rp), Vanags 2, Būmeisters 1, Sokolovs, Parādnieks, Elksnis.

Nākamās spēles BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” komandai gaidāmas decembra vidū, kad “lūši” dosies uz Igauniju, lai 12. decembrī cīnītos pret “Tallinna Kalev/TLÜ”, bet jau nākamajā dienā – 13. decembrī – pret “Kalev/Cramo”.

Paldies BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” atbalstītājiem: “SMScredit.lv”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA “Pata”, SIA “CDW Minerals” un AV, SIA “Jēkabpils PMK”, “A.Kraukļa VEF basketbola skola”, SIA “Mikor”, AS „LNK Industries”, Jēkabpils sporta centrs, “Joma”, Jēkabpils Radio1.