BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” mērosies spēkiem ar igauņu “Pärnu Sadam”

Publicēts: Piektdiena, 2 Novembris 2018 16:51
Autors: Administrācija
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 332 reizes

Svētdien, 4. novembrī savu nākamo cīņu “OlyBet” Latvijas – Igaunijas Basketbola līgā aizvadīs BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” basketbolisti. “Lūši” Jēkabpils sporta namā uzņems viesus no Igaunijas – “Pärnu Sadam”. Spēle sāksies plkst. 16.00 un tās tiešraidi varēs vērot Delfi.lv.

 

Kā jau uz jebkuru basketbola spēli, arī uz šo īpaši tiek aicināti līdzjutēji. Lai faniem būtu spēks un enerģija atbalstīt savu komandu, pirmie 50 spēles apmeklētāji, kas uzrādīs derīgu ieejas biļeti, saņems īpašus gardumus no uzņēmuma “Rāmkalni”!

 

Par aizraujošu spēles puslaika pārtraukumu gādās “SMScredit.lv” – notiks muzikāls un jautrs līdzjutēju konkurss, kura uzvarētājs dāvanā saņems stilīgu un ērtu mugursomu un šalli. Lai tajā piedalītos, jāiemet sava ieejas biļete ar uzrakstītu vārdu, uzvārdu īpašajā traukā pie ieejas zālē. Pēc pirmās ceturtdaļas tiks izlozēti pieci laimīgie, kas lielajā pārtraukumā piedalīsies konkursā.

 

Bet nu par pašu spēli – šī būs abu komandu pirmā tikšanās reize. Šajā sezonā jēkabpiliešiem pie uzvarām vēl nav izdevies tikt, piedzīvoti zaudējumi pret “Tallinna Kalev/TLÜ” (54:88), “Avis Utilitas Rapla” (69:79), BK “Liepāja” (65:81), BK “Ogre” (72:106), “Tal Tech” (65:76) un “Latvijas Universitāte” (76:89).

 

BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” rezultatīvākais punktu guvējs ir Verners Kohs, kurš vidēji katrā spēlē sametis 20,5 punktus, savukārt komandas kapteinis Jurijs Aleksejevs iespēj gan gūt punktus, gan saimniekot zem groziem, iekrājot pieklājīgu “double-double” – vidēji 14,7 punkti un 11 atlēkušās bumbas katrā spēlē.

 

31. oktobrī aizvadītas mačs pret “Latvijas Universitāti” bija pirmais šajā sezonā, kad “lūšu” rindās laukumā devās Mikus Sokolovs un jaunais viesspēlētājs Meho Haračičs. Ar katru nākamo spēli komanda būs arvien labāk saspēlējusies, un jaunpienācēji būs vēl lielāki palīgi spēles kvalitātes celšanā. Jau savā pirmajā mačā Sokolovs savai komandai palīdzēja ar veselām astoņām rezultatīvām piespēlēm.

 

Igauņiem basketbola cīņās veicies labāk. Pērnavas komandas kontā ir trīs uzvaras – pret “Valmiera Glass VIA” (87:82), BK “Liepāja” (93:62), BK “Valga-Valka/Maks&Moorits”(79:70) un četri zaudējumi – pret BK “Ogre” (74:99), BK “Ventspils” (62:97), “Latvijas Universitāte” (70:75) un “Tartu Ülikool” (76:82).

 

“Pärnu Sadam” līderu kodolu veido trīs basketbolisti – amerikāņu saspēles vadītājs Henrijs Veids-Četmens (Henri Wade-Chatman), kurš līdz šim katrā spēlē vidēji guvis 17,8 punktus un atdevis četras rezultatīvas piespēles, Saimons Suts (Saimon Sutt), kurš komandas kontam pievienojis 14,4 punktus un atdevis 3,9 rezultatīvas piespēles un Mihkels Kirvess (Mihkel Kirves), kurš izcēlies ar vidēji 13,7 punktiem un 7,9 atlēkušajām bumbām katrā mačā.

 

BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” jaunie spēlētāji turpina rūdīt raksturu, spēku un izturību, cīnoties pret pieredzējušiem un profesionāliem basketbolistiem! Nāc un atbalsti "lūšu" centienus kļūt labākiem!

 

Paldies BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” atbalstītājiem: “SMScreditlv”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA “Pata”, SIA “CDW Minerals” un AV, SIA “Jēkabpils PMK”, “A.Kraukļa VEF basketbola skola”, SIA “Mikor”, AS “LNK Industries”, Jēkabpils sporta centrs, “Joma”, Jēkabpils Radio1.

Jaunākie komentāri

Edijs Voinsovičs
Pirmdiena, 1 Oktobris 2018 11:11
Jelgavnieks
Sestdiena, 29 Jūlijs 2017 18:01
Jānis Ukris
Svētdiena, 24 Aprīlis 2016 00:33
Dainis Stiebriņš
Trešdiena, 11 Novembris 2015 10:36
Lāsma Irša
Sestdiena, 6 Jūnijs 2015 23:34