BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” Igaunijā tiek pie zaudējuma

Publicēts: Otrdiena, 5 Marts 2019 20:28
Autors: Administrācija
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 135 reizes

Otrdien, 5. martā Igaunijā  kārtējo spēli „OlyBet” Latvijas-Igaunijas Basketbola līgā aizvadīja BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” komanda. Diemžēl par uzvaru jēkabpiliešiem pacīnīties neizdevās, un mačs noslēdzās ar rezultātu 80:104 mājinieku – „Avis Utilitas Rapla” labā. Visvairāk – 22 punktus jēkabpiliešu rindās guva komandas pieredzes bagātākais un ilglaicīgākais spēlētājs Edgars Štelmahers.

Maču ar pieciem punktiem pēc kārtas atklāja Lions Gilmors III, savukārt mājinieki nekavējoties sniedza atbildi sešu punktu vērtībā (5:6). Cīņa ritēja punkts punktā, līdz trīs ar pusi minūtes pirms pirmā spēles nogriežņa beigām pretinieku spēlētājs Dominiks Havkinss ar precīzu tālmetienu aizsāka igauņu veiksmīgu uzbrukumu sēriju, kā rezultātā pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar 14:23 mājinieku labā.

Otrajā ceturtdaļā „lūši” ar Edgara Štelmahera un Ričarda Daniela Vanaga tālmetieniem samazināja rezultāta starpību līdz sešiem punktiem (20:26). Taču tad jēkabpiliešu uzbrukums iestrēga uz vairāk nekā trīs minūtēm, kuru laikā mājinieki lielākoties ar savu viesspēlētāju palīdzību sasniedza 13 punktu pārsvaru (20:33), ko līdz pirmā puslaika beigām palielināja līdz 19 punktiem (29:48).

Trešajā ceturtdaļā cīņa laukumā ritēja līdzvērtīgi un punktu biruma ziņā rezultatīvi – 23:24. Rezultāta starpība būtiski nemainījās, un pirms noslēdzošās ceturtdaļas abas komandas šķīra 20 punkti (52:72).

Atlikušajās 10 minūtēs spēles gaitā nekādi lūzumi nenotika. Lai gan cīņas izskaņā Gilmors III vienas minūtes laikā realizēja trīs tālmetienus, cīņa tāpat noslēdzās ar „lūšiem” ne pārāk glaimojošu rezultātu – 80:104.

Visvairāk – 22 punktus jēkabpiliešu rindās guva komandas pieredzējušākais un ilglaicīgākais spēlētājs Edgars Štelmahers, kurš pēc Jurija Aleksejeva došanās prom ir uzņēmies komandas kapteiņa pienākumus. Līdera lomu turpina spodrināt amerikānis Lions Gilmors III, kurš savas komandas labā guva 20 punktus un izcīnīja 10 bumbas zem groziem. Jāatzīmē arī sešpadsmit gadus vecā Ričarda Daniela Vanaga sniegums, jaunais basketbolists šajā cīņā guva līdz šim lielāko punktu skaitu  (11 punkti) savā augstākās līgas karjerā.

„OlyBet” Latvijas - Igaunijas Basketbola līga, 5. marts, Rapla

BK „Avis Utilitas Rapla” - BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” 104:80 (23:14, 25:15, 24:23, 32:28)

„Jēkabpils/SMScredit.lv”: Štelmahers 22 (5 rp), Gilmors III 20 (10 ab), Vanags 11, Džozefs-Polēns 9 (6 rp), Būmeisters 9, Hermanovskis 6, Denafs 3, Zomerfelds, Parādnieks, Klaģišs, Žebers.

Nākamo cīņu BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” aizvadīs sestdien, 9. martā viesos pie „Ventspils” komandas. Cīņa sāksies plkst. 14.00 un tās tiešraidi varēs vērot interneta portālā delfi.lv

Paldies BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” atbalstītājiem: “SMScredit.lv”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA “Pata”, SIA “CDW Minerals”, SIA “Jēkabpils PMK”, “A.Kraukļa VEF basketbola skola”, SIA “Mikor”, AS „LNK Industries”, Jēkabpils sporta centrs, “Joma”, Jēkabpils Radio1.