BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” bez pārsteigumiem zaudē „Kalev/Cramo” komandai

Publicēts: Otrdiena, 11 Decembris 2018 21:27
Autors: Administrācija
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 274 reizes

Otrdien, 11. decembrī Tallinā BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” nespēja izrādīt vērā ņemamu pretestību spēcīgajai Igaunijas čempionvienībai „Kalev/Cramo” un piedzīvoja zaudējumu ar 56:104. Rezultatīvākais ar 11 punktiem „lūšu” vidū bija komandas kapteinis Jurijs Aleksejevs.

 

Diemžēl jēkabpiliešiem cīņā nevarēja palīdzēt komandas rezultatīvākais spēlētājs Verners Kohs, tāpat no traumas vēl joprojām ārstējas arī Ronalds Elksnis. Spēlē nepiedalījās Mikus Sokolovs.

 

Jēkabpiliešiem spēle iesākās smagi un pirmos punktus izdevās gūt tikai pēc piecām minūtēm (2:12), bet pēc pirmās ceturtdaļas rezultāta starpība sasniedza 15 punktus – 10:25. Spēles turpinājumā deficīts turpināja pieaugt un cīņas gaitā nekādi būtiski pavērsieni nenotika. Mačs pret Igaunijas čempioniem noslēdzās ar jēkabpiliešiem nelabvēlīgu rezultātu – 56:104.

 

Rezultatīvākais spēlētājs BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” sastāvā ar 11 punktiem bija Jurijs Aleksejevs, turklāt viņš arī septiņas reizes izprovocēja pretiniekus pārkāpt noteikumus. Deviņus punktus pievienoja Rodrigo Būmeisters, bet astoņus – Meho Haračičs.

 

Pirmo cīņu „lūšu” rindās aizvadīja amerikānis Aliks Džozefs-Polēns, viņš nepilnās 15 minūtes minūtēs guva astoņus punktus, tajā skaitā realizēja divus no trīs divpunktu metieniem un trāpīja visus četrus soda metienus. „Aliks parādīja, ka viņam ir pieredze un kvalitāte. Viņš gan pagaidām vēl nav pilnībā pieradis pie mūsu komandas spēles sistēmas, tāpat arī mēs vēl nezinām, ko varam no viņa sagaidīt. Tomēr domāju, ka viņš jau drīz būs labs palīgs mūsu komandai, it īpaši labu piespēļu atdošanā saviem komandas biedriem,” tā „lūšu” jaunpienācēja sniegumu pirmajā mačā komentē BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” galvenais treneris Marko Zarkovičs.

 

Nākamo cīņu BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” aizvadīs jau rīt – trešdien, 12.decembrī, kad Tallinā plkst. 20.00 tiksies ar „Tallina Kalev/TLU vienību”. Marko Zarkovičs norāda uz svarīgākajām lietām, ko rītdienas mačā būtu jāievēro: Rīt mums jau no pirmajām spēles sekundēm jākoncentrējas gan uz aizsardzību, gan uz uzbrukumu, jāspēlē agresīvāk, ātrāk jāpārvietojas pa laukumu, aktīvi jākustina bumba un pārdomāti jāatdod piespēles.”

 

 Arī rītdien mača tiešraidi varēs vērot internetā – DelfiTV.ee

 

„OlyBet” Latvijas - Igaunijas Basketbola līga, 11.decembris, Kalevi sporta halle

BC „Kalev/Cramo” - BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” 104:56 (25:10, 23:12, 31:16, 25:18)

„Jēkabpils/SMScredit.lv”: Aleksejevs 11, Būmeisters 9, Haračičs 8, Džozefs-Polēns 8, Vanags 5, Hermanovskis 5, Denafs 4, Līnis 4, Surkulis 2, Štelmahers, Zomerfelds

 

Paldies BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” atbalstītājiem: “SMScredit.lv”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA “Pata”, SIA “CDW Minerals”, SIA “Jēkabpils PMK”, “A.Kraukļa VEF basketbola skola”, SIA “Mikor”, AS „LNK Industries”, Jēkabpils sporta centrs, “Joma”, Jēkabpils Radio1.

 

Jaunākie komentāri

Edijs Voinsovičs
Pirmdiena, 1 Oktobris 2018 11:11
Jelgavnieks
Sestdiena, 29 Jūlijs 2017 18:01
Jānis Ukris
Svētdiena, 24 Aprīlis 2016 00:33
Dainis Stiebriņš
Trešdiena, 11 Novembris 2015 10:36
Lāsma Irša
Sestdiena, 6 Jūnijs 2015 23:34