Publicēts: Sestdiena, 1 Decembris 2012 19:00
Autors: Elīna Elste
Komentāri [2]
Raksts skatīts: 1269 reizes

BK Jēkabpils komanda sestdien, 1. decembrī, izbraukuma spēlē pret  U-18 vienību izcīnīja jau ceturto uzvaru pēc kārtas  ar rezultātu 93:46.

Jēkabpils komanda jau pirmo ceturtdaļu noslēdza ar pozitīvu rezultātu 27:19. Lai gan pirmajās spēles minūtēs rezultāts bija  līdzvērtīgs, Jēkabpils komanda spēja izrauties vadībā un apsteigt Latvijas U-18 ar precīziem soda metieniem.

Otrā ceturtdaļa Jēkabpils  komandai noslēdzās tik pat veiksmīgi. Laba aizsardzība un veiksmīgs uzbrukums ļāva izrauties vadībā ar +20 punktiem. Otrais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 53:33.

Trešajā ceturtdaļā uz laukuma parādījās arī Oskars Prikulis un Edgars Leja, katrs no komandas spēlētājiem tika pie spēles. No pretinieku puses tika izdarīti neveiksmīgi metieni, turpretī  Jēkabpils komandas basketbolisti  aizvien vairāk sāka atrauties no Latvijas  U-18. Rezultāts pēc trešās ceturtdaļas bija 77:41 BK Jēkabpils  labā.

Pēdējā ceturtdaļā skatītāji vēroja teicamu basketbolu no Jēkabpils komandas puses. Pretinieku komanda līdz pat 5 minūtes beigām nespēja izcīnīt nevienu punktu. Spēle noslēdzās ar 46:93.

„Spēli ir grūti vērtēt, Latvijas U-18  nav mūsu pretinieki. Galvenais, ka turnīra tabulā mums ir gūti punkti un izlīdzinājām zaudējumus ar gūtajām uzvarām. Cīnīsimies tālāk un gatavosimies cīņai pret BK Jelgava”,  atzina Jēkabpils komandas galvenais treneris, Edgars Teteris.

Atgādinām, ka šajā spēlē nespēlēja Rinalds Sirsniņš un Aigars Vītols.

Rezultatīvākie spēlētāji: Oskars Virsis ar 20 punktiem , TodsO’Briens ar 16 punktiem,  Mihails Hlebovickis ar 13 punktiem.

Nākamā BK “Jēkabpils” Aldaris LBL spēle notiks jau svētdien, 9. decembrī Vidzemes OC. Tur  Jēkabpils komanda sacentīsies ar BK Jelgava. Spēles sākums plkst. 17.00.

Bet nākamā mājas spēle būs trešdien, 19. decembrī  kur BK Jēkabpils tiksies ar BK Valmieru. Spēles sākums plkst. 19.30.