BK “Jēkabpils” uzņems noslēpumainos jūrmalniekus un apdāvinās līdzjutējus

Publicēts: Otrdiena, 3 Oktobris 2017 15:44
Autors: Administrācija
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 726 reizes

Trešdien, 4. oktobrī jaunās “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) pirmo mājas spēli aizvadīs basketbola klubs “Jēkabpils”. “Lūši” Jēkabpils sporta namā uzņems noslēpumaino BK “Jūrmala” komandu. Spēle sāksies plkst. 18.30.

 

Jēkabpiliešiem šī būs otrā LBL cīņa sezonā, savukārt jūrmalnieki laukumā šosezon dosies pirmo reizi. Šobrīd oficiāli nav zināms, kādi basketbolisti trešdien būs “lūšiem” pretiniekos, tāpat nav zināms arī treneru sastāvs. Lai gan “lūši” priecājas, ka Jūrmalai, tāpat kā Jēkabpilij, par spīti grūtībām ir izdevies saglabāt profesionālu basketbola klubu, tomēr īpašu viesmīlību jēkabpilieši neplāno izrādīt, un cīņa solās būt spraiga un azartiska.

 

“Jēkabpils” komanda savā pirmajā LBL spēlē, kas notika sestdien, 30. septembrī Ogrē, piekāpās mājiniekiem ar rezultātu 52:76. Veiksmīgākais ar 10 punktiem un 13 bumbām zem groziem bija Jurijs Aleksejevs, bet vēl pa desmit punktiem savas komandas kontam pievienoja Kristaps Kanbergs un Renārs Magone.

 

Debiju LBL augstākajā līgā piedzīvoja jaunie jēkabpilieši Kristers Tumšs un Matīss Koļesinskis. Tumšs laukumā pavadīja 10 minūtes, trāpīja vienu tālmetienu, izcīnīja vienu bumbu zem groziem un pieļāva divas kļūdas. Koļesinskis nepilnās piecās minūtēs guva trīs punktus, metot no tālās distances.

 

Šajā spēlē ieejas biļete maksās 1 eiro. Pensionāriem un skolēniem - 0,50 eiro, bet bērniem (līdz sešu gadu vecumam ieskaitot) un invalīdiem - bez maksas. Turklāt trešdien ikviens, kas nopirkt biļeti, dāvanā saņems kabatas kalendāru ar BK “Jēkabpils” spēļu grafiku LBL sezonas 1. posmam.


 

Uz tikšanos trešdien Jēkabpils sporta namā! Atbalstīsim “lūšus” cīņā par pirmo uzvaru šosezon!

 

Basketbola klubu „Jēkabpils” atbalsta: Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA „LDz Cargo”, SIA „Pata”, SIA „Jēkabpils PMK”, AS „LNK Industries”, SIA „Mikor”, SIA „Pilna Servisa Līzings”, SIA „Astarte Nafta”, „Joma”, "AJSK". 

Jaunākie komentāri

Jelgavnieks
Sestdiena, 29 Jūlijs 2017 18:01
Jānis Ukris
Svētdiena, 24 Aprīlis 2016 00:33
Dainis Stiebriņš
Trešdiena, 11 Novembris 2015 10:36
Lāsma Irša
Sestdiena, 6 Jūnijs 2015 23:34
Jānis Ukris
Otrdiena, 2 Jūnijs 2015 12:52