BK “Jēkabpils” sakauj valmieriešus arī trešo reizi

Publicēts: Trešdiena, 31 Janvāris 2018 21:50
Autors: Administrācija
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 686 reizes

Trešdien, 31. janvārī Jēkabpils sporta namā BK “Jēkabpils” "Olybet" Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēles pēdējā ceturtdaļā salauza BK “Valmiera/ORDO” pretestību un trešo reizi mēneša laikā pieveica viesus no Vidzemes. Cīņa noslēdzās ar rezultātu 81:66, un “lūšiem” vislielāko – 18 punktu ieguldījumu uzvarā sniedza Renārs Magone.

 

“Salīdzinoši ar iepriekšējām spēlēm, man prieks, ka spēlētāji jau daudz maz saprot, ko es vēlos. Es saprotu, ka ir grūti pārslēgties no viena trenera prasībām uz manām prasībām. Mēs esam pilnveidošanās procesā. Galvenais ir uzlabot aizsardzību. Saprast un zināt, ko katrs dara, labi pārzināt mūsu aizsardzības sistēmas un būt saliedētiem kā komandai,” komandas sniegumu pēc spēles komentēja BK “Jēkabpils” galvenais treneris Sandis Buškevics.

 

Iesākumā “lūšiem” bumba grozā nekrita un pēc piecām nospēlētām minūtēm viesi bija priekša ar 2:8. Tomēr mājinieki iespēlējās un pirmā ceturtdaļa noslēdzās jau vairs tikai ar nelielu trīs punktu deficītu – 11:14

 

“Sākums bija nervozs, jo mēs visi apzinājāmies, ka šī ir ļoti svarīga spēle gan vienai, gan otrai komandai. Pēc tam, kad trāpījām metienus, labi nostrādājam aizsardzībā, palīdzējām viens otram un atkal iemetām, tad gan līdzjutēji kļuva enerģiskāki, gan arī paši spēlētāji pēc gūtiem punktiem ar pozitīvu enerģiju varēja atgriezties aizsardzībā,” spēles sākuma notikumus skaidroja Buškevics.

 

Lielākā daļa cīņas noritēja līdzīgi, vadība mainījās deviņas reizes, un astoņas reizes rezultāts bija neizšķirts. 35 minūtēs neviena no komandām neiekrāja vairāk par astoņu punktu pārsvaru, un visi izšķirošie notikumi risinājās pēdējā ceturtdaļā.

 

Pēdējo spēles nogriezni jēkabpilieši iesāka ar divu punktu handikapu (54:52). Ar tālmetienu vēl pēdējo reizi valmierieši pieskārās vadības grožiem (54:55), bet tad jau spēles notikumus diktēja mājinieki. Grozā pārliecinoši lidoja metieni no visām distancēm un “lūšu” līdzjutējiem par prieku tajā skaitā arī četri “trejači”, kas ļāva šo spēles nogriezni uzvarēt ar lielu pārsvaru – 27:14, bet visu spēli noslēgt ar pārliecinošu uzvaru ar 81:66.

 

Rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Renārs Magone, 15 punktus un četras rezultatīvas piespēles pievienoja Edgars Štelmahers, bet 14 punktus un deviņas bumbas zem groziem komandas kontā ieskaitīja Artūrs Vītiņš.

 

“OlyBet” LBL, 31. janvāris, Jēkabpils sporta nams

“Jēkabpils” – “Valmiera/Ordo" 81:66 (11:14, 22:19, 23:17, 27:14)

“Jēkabpils”: Magone 18, Štelmahers 15 (4 rp), Vītiņš 14 (9ab), Domarks 11 (6rp), Kanbergs 10, Virsis 7, Vikentsjevs 4, Aleksejevs 2 (8ab), Koļesinskis, Surkulis.

 

“Lūši” janvārī no piecām spēlēm ir uzvarējuši četrās, un kopējā bilancē jēkabpiliešiem ir seši panākumi un 12 zaudējumi, kas šobrīd diezgan stabili ļauj ieņemt “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) rezultātu tabulas sesto pozīciju. Savukārt LBL regulārajā turnīrā savstarpējās cīņas ar “Valmiera/ORDO” ir noslēgušās ar trīs uzvarām un vienu zaudējumu jēkabpiliešu  labā.

 

Nākamreiz “lūši” kaujai celsies jau šo sestdien, 3. februārī, kad Ogres 1. vidusskolas basketbola laukumā viņus uzņems BK “Ogre”.

 

Basketbola klubu „Jēkabpils” atbalsta: Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA „LDz Cargo”, SIA „Pata”, SIA „Jēkabpils PMK”, AS „LNK Industries”, SIA „Mikor”, SIA „Pilna Servisa Līzings”, SIA „Astarte Nafta”, „Joma”, “AJSK”. 

Jaunākie komentāri

Edijs Voinsovičs
Pirmdiena, 1 Oktobris 2018 11:11
Jelgavnieks
Sestdiena, 29 Jūlijs 2017 18:01
Jānis Ukris
Svētdiena, 24 Aprīlis 2016 00:33
Dainis Stiebriņš
Trešdiena, 11 Novembris 2015 10:36
Lāsma Irša
Sestdiena, 6 Jūnijs 2015 23:34