BK „Jēkabpils” piedzīvo zaudējumu pret BK „Jelgava”

Publicēts: Svētdiena, 9 Decembris 2012 23:19
Autors: Elīna Elste
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 1097 reizes

Svētdien, 9. decembrī, BK „Jēkabpils” izbraukuma spēlē tikās ar BK „Jelgavu”, tai spraigā cīņā piekāpjoties ar rezultātu  86:93.

Pirmajā ceturtdaļā pretinieki izrāvās priekšā ar nelielu punktu pārsvaru. Neskatoties uz BK „Jēkabpils” centieniem ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 18:23 BK „Jelgava” komandas labā.

Otrajā ceturtdaļā situācija nemainījās. Komandai bija grūti tikt galā ar aizsardzību, tomēr ar precizitāti tika izpildīti soda metieni. Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 38:50.

Trešajā ceturtdaļā komanda atguvās. Tika mesti arī pirmie trīspunktnieki un lielāka uzmanība tika pievērsta aizsardzībai. Trešās ceturtdaļas rezultāts 64:72.

Pēdējā ceturtdaļā skatītāji vēroja teicamu basketbolu no abām komandām. Četras minūtes pirms spēles beigām rezultāts uz tablo rādīja 74:84. Pēc kāda laika 78:84 un vēl pēc neilga brīža 81:84. Likās, ka spēsim iegūt neizšķirtu rezultātu, taču Jelgavas komanda spēja realizēt veiksmīgu trīspunktnieku un galu galā uzvarēja spēli. Spēle noslēdzās ar rezultātu 86:93.

„Pretinieku apskaužamā precizitāte no trīspunktnieka līnijas. No 36 mestajiem trīspunktnieka metieniem tika iemesti 16. Šādu komandu ir ļoti grūti segt, ir jāsedz cieši. Tas paver pretiniekiem caurgājienus, to arī Jelgavas komanda izmantoja, domāju, ka tieši šī problēma bija mūsu zaudējuma iemesls”, atzina komandas trenera palīgs Andris Čerjaks.

Šajā spēlē BK "Jēkabpils" rezultatīvākais spēlētājs bija Pīdžejs Hils ar 20 gūtajiem punktiem, Jurijs Aleksejevs ar 16 gūtajiem punktiem un 11 atlēkušajām bumbām un Mihals Hlebovickis ar 13 punktiem un 10 atlēkušajām bumbām.

Nākamā BK  „Jēkabpils” izbraukuma  spēle tiks aizvadīta  pret BK „BA Turība”. Spēle notiks  trešdien, 12. decembrī ,Mārupes vidusskolā  plkst. 17.00.

Bet mājas spēle notiks trešdien, 19. decembrī,kur BK „Jēkabpils”  stāsies  pretī  BK „Valmiera”. Spēles sākums plkst. 19.30.