BK “Jēkabpils” piedzīvo “Latvijas Universitātes” revanšu

Publicēts: Trešdiena, 22 Novembris 2017 22:21
Autors: Administrācija
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 624 reizes

Trešdien, 22. novembrī Jēkabpils sporta namā “OlyBet” Latvijas basketbola līgas (LBL) regulārā turnīra ietvaros tikās BK “Jēkabpils” un “Latvijas Universitātes” komandas. Lielāko daļu spēles “lūši” bija iedzinējos, un, lai gan spēja atspēlēt 16 punktu deficītu, cīņas galotnē piekāpās studentiem ar 67:74. Veiksmīgākais mājinieku vidū ar 20 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām bija Jurijs Aleksejevs.

 

Spēli ar diviem precīziem tālmetieniem iesāka mājinieki, pēc brīža iekrājot jau septiņu punktu pārsvaru (9:2). Ceturtdaļas vidū studenti “lūšus” panāca, un līdz pirmā spēles nogriežņa izskaņai cīņa turpinājās punkts punktā un noslēdzās ar viena punkta starpību viesu labā – 22:23.

 

Diemžēl nākamās divas ceturtdaļas laukumā dominēja “Latvijas Universitāte”. Pēc pirmā puslaika jēkabpilieši cīņas laukumu pameta ar 11 punktu iztrūkumu, bet trešajā ceturtdaļā rezultāta starpība bija jau 16 punkti.

 

Tomēr par spīti tam, ka spēle līdz šim “lūšiem” galīgi negāja no rokas, mājinieki spēja apkopot savus spēkus, un ceturtās ceturtdaļas pirmajā pusē Jurijs Aleksejevs un Oskars Virsis realizēja kopā četrus bezatbildes tālmetienus pēc kārtas, sadeldējot deficītu līdz nieka trīs punktiem (55:58). Viesi metās atspēlēties.

 

To, ka šīs ir “lūšu” mājas, to, ka šeit neviens tāpat vien nepadosies un to, ka šeit basketbolu mīl gan laukumā, gan tribīnēs, apliecināja divi spilgti un emocionāli momenti no turpmākās cīņas. Pirmkārt, “Jēkabpils” līdzjutējs Aldis, kurš, ne mirkli nezaudējis ticību un cerību, ar bungām iznāca laukumā malā, lai vēl vairāk uzkurinātu skaļās tribīnes. Otrkārt, komandas kapteinis Oskars Virsis, kad efektīgi nobloķēja pretinieku un pēc brīža relizēja savu ceturto tālmetienu, uzturot dzīvu intrigu un cīņassparu. Uz šī pozitīvā viļņa cīņu sparīgi turpināja visa komanda, rezultātu izdevās izlīdzināt (63:63), taču spēles galotnē veiksme nostājās pretinieku pusē, un uzvaru “Jēkabpils” komandai neizdevās izcīnīt. Spēles beigu rezultāts – 67:74 “Latvijas Universitātes” labā.

 

BK “Jēkabpils” galvenais treneris Rūdolfs Rozītis: “Universitāte” aizvadīja labāku spēli un pelnīti izcīnīja uzvaru. Tas, ka mums nav pilns sastāvs, nav attaisnojums zaudējumam. Ar to sniegumu, ar to atdevi, ko mēs parādījām, nepietiek, lai uzvarētu. Tomēr šobrīd mums nav saspēles vadītāja, mēs nevaram bumbu pārvest pāri laukumam. Mēs redzējām, cik svarīgs mums ir Edgars Štelmahers, kurš pat nav saspēles vadītājs. Diemžēl tik drīz laukumā viņš nevarēs atgriezties, un mums gaidāmas ļoti sarežģītas spēles. Paldies brīnišķīgajiem līdzjutējiem par fantastisko atbalstu visas sezonas garumā!”

 

“OlyBet” LBL, 22. novembris, Jēkabpils sporta nams

“Jēkabpils” – “Latvijas Universitāte’ 67:74 (22:23, 9:19, 12:16, 24:16)

“Jēkabpils”: Aleksejevs 20 (8ab), Magone 13, Virsis 12 (4rp, 3p – 4/6), Rolends 10, Vītiņš 7 (7ab), Kanbergs 3 (4rp), Koļesinskis 2, Upe, Stiebriņš

 

 

Nākamtrešdien, 29. novembrī notiks nākamā BK “Jēkabpils” spēle – “lūši” savā laukumā uzņems BK “Ventspils” komandu.

 

Basketbola klubu „Jēkabpils” atbalsta: Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA „LDz Cargo”, SIA „Pata”, SIA „Jēkabpils PMK”, AS „LNK Industries”, SIA „Mikor”, SIA „Pilna Servisa Līzings”, SIA „Astarte Nafta”, „Joma”, "AJSK". 

Jaunākie komentāri

Jelgavnieks
Sestdiena, 29 Jūlijs 2017 18:01
Jānis Ukris
Svētdiena, 24 Aprīlis 2016 00:33
Dainis Stiebriņš
Trešdiena, 11 Novembris 2015 10:36
Lāsma Irša
Sestdiena, 6 Jūnijs 2015 23:34
Jānis Ukris
Otrdiena, 2 Jūnijs 2015 12:52