BK „Jēkabpils” „lūšus” atbalsta īpaša dizaina kleitās ģērbušās „lūsenes”

Publicēts: Otrdiena, 2 Maijs 2017 09:36
Autors: Administrācija
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 1921 reizes

Vērīgākie basketbola skatītāji būs pamanījuši, ka „OlyBet” Latvijas Basketbola līgas izslēgšanas spēlēs basketbola kluba „Jēkabpils” spēlēs komandai tuvās dāmas savējos atbalsta tērpušās kleitās ar lūša zīmējumu. Arī izšķirošajā ceturtdaļfināla cīņā pret „Barons kvartāls” komandu, kas notiks otrdien, 2.maijā plkst. 18.30, „lūsenes” būs klāt Jēkabpils sporta nama tribīnēs.

 

Izrādās, šie tērpi tapuši kā pārsteigums, ko meitenes sagatavojušas saviem vīriem un draugiem nezinot. Kleitas pasūtītas pie šuvējas un pēc tam apdrukātas ar izteiksmīgu lūša zīmējumu.Ierasts, ka basketbola līdzjutēji tērpjas t-kreklos ar komandas simboliku, tāpēc daiļās dāmas oriģinālajās kleitās jau izpelnījušās gan spēļu komentētāju atzinību, gan pagozējušās televīzijā basketbola translāciju laikā.

 

Idejas autore ir BK „Jēkabpils” galvenā trenera Rūdolfa Rozīša sieva Mārīte Rozīte: „Labas idejas cilvēku atrod pašas. Tā tas notika ar ideju par lūšu kleitām. Kleita ir un būs sievišķības simbols, tāpēc priekšroku devām kleitām nevis krekliem. Tuvo cilvēku atbalsts nav mērāms un izsakāms vārdos – tā ir tikai un vienīgi sirds sajūta – būt kopā tribīnēs kā vienotam spēkam. Kleita ar lūsi ir simbols tam, ka mēs ticam, atbalstām, mīlam un esam par un ar mūsu “lūšiem” ikvienā gūtā punktā, piezīmē, cīņā un uzvarā! Mēs esam par skaistu un godīgu basketbolu skaistās kleitās!”

 

„Lūšu” meitenes padalījās ar savu vīru un draugu atsauksmēm.

 

Jurija Aleksejeva sieva Ilva: „Jura teica, ka kleitas esot fantastiskas, ka viņš nekad neko līdzīgu neesot redzējis - elegantas, seksīgas un satriecošas! Un, ka sieviņa kleitiņā esot skaista kā maziņa „lūsīte”!

 

Oskara Virša sieva Agija saka, ka Oskars, kā parasti, nav bijis diezko daiļrunīgs, bet kleitas viņam patīkot. Oskaru spēlēs atbasta arī „lūšu” kleitiņā ģērbtā meitiņa Karlīna.

 

Komandas kapteinis Rinalds Sirsniņš novērtējis labo ideju, „lūšu” kleitās un krekliņos viņu atbalsta sieva Dace un abas mazās meitiņas.

 

Savukārt Pāvels Veselovs jau pēc pirmās spēles atzina, ka sieva Santa izskatās lieliski un bija saviļņots par šāda veida atbalstu. Krekliņā ar lūsi par savu tēti aizrautīgi fano arī Pāvela dēls Niklāvs.

Sportistu dzīvēs cīņas arēnās un sporta hallēs ir tikai aisberga redzamā daļa. Citiem neredzamajā ikdienā ir gan atšķirtība no ģimenēm, gan fizisks un morāls nogurums, gan traumas un nerimstoša cīņa ar sevi, lai kļūtu labākiem. Un tur ir arī viņu tuvie un mīļie cilvēki, kas palīdz un atbalsta gan uzvarās, gan zaudējumos, gan ikdienas darbos.

 

Basketbola klubs „Jēkabpils” saka sirsnīgus paldies mūsu spēlētāju ģimenēm par fantastisko atbalstu! Priekšā vēl gaidāmas svarīgas cīņas, kas mums visiem kopā ir jāizcīna.

 

„Jēkabpils” komandai otrdien, 2. maijā, Jēkabpils sporta namā ir gaidāma šīs sezonas līdz šim svarīgāka spēle – izšķirošā cīņa pret „Barons kvartāls” komandu par iekļūšanu LBL pusfinālā. Abu komandu spēku samēri ir ļoti līdzīgi. „Jēkabpils” priekšrocība izšķirošajā mačā būs "lūšu" mājas sienas un savi līdzjutēji!

 

Spēli varēs vērot tiešraidē kanālā “Best4sport TV” “Lattelecom” televīzijā un lietotnē “Shortcut”. “Best4sport TV” kanāls redzams “Lattelecom” Interaktīvajā TV 403. kanālā un Virszemes TV 33. kanālā.

 

Basketbola klubu „Jēkabpils” atbalsta: Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA „LDz Cargo”, SIA „Pata”, SIA „Jēkabpils PMK”, AS „LNK Industries”, SIA „Mikor”, SIA „Pilna Servisa Līzings”, AS „Viada Baltija”, SIA „Ošukalns”, AS „A.C.B.”, SIA „Astarte Nafta”, „Joma”.

Jaunākie komentāri

Jelgavnieks
Sestdiena, 29 Jūlijs 2017 18:01
Jānis Ukris
Svētdiena, 24 Aprīlis 2016 00:33
Dainis Stiebriņš
Trešdiena, 11 Novembris 2015 10:36
Lāsma Irša
Sestdiena, 6 Jūnijs 2015 23:34
Jānis Ukris
Otrdiena, 2 Jūnijs 2015 12:52