BK "Jēkabpils" logo neatstāj vienaldzīgu

Publicēts: Piektdiena, 6 Jūlijs 2012 00:00
Autors: Elīna Elste
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 1582 reizes
Pirms teju divām nedēļām BK “Jēkabpils” publiskoja savu logo, kas izraisījis gan pozitīvu, gan negatīvu vērtējumu. “Patīkami, ka BK "Jēkabpils" logo nav atstājis nevienu vienaldzīgu! Patīkami, ka tas izraisa diskusijas!”, atzina BK “Jēkabpils” valdes loceklis Juris Asars.

Kā viņš norādīja “BK "Jēkabpils" nav viena gada projekts! To es zinu noteikti! Tādēļ tiek veidota citādāka pieeja kluba izveides stratēģijai kopumā! Es nekad nepiekritīšu pastāvošiem stereotipiem par to, kā ir jāizskatās logo! Mēs negribējām logo, kas veidots pēc pastāvošiem postpadomju principiem! Mēs gribējām kaut ko savu, kas izceltos, kas liktu runāt! Un tas ir izdevies! Logo tika izvēlēts arī ņemot vērā, kā tas izskatās uz mūsu komandas formastērpiem! Ticiet man - izskatījās labi!”.

Asars uzvēra, ka logo konceptuāli tika veidots kā augstākās basketbola sabiedrības (NBA) logo, jo vietējās basketbola komandas logo tiek izmantots kā oficiāls zīmols, ko lieto kluba iekšienē. Tomēr BK “Jēkabpils” logo netiek veidots uz esošo stereotipu bāzes. “Es nekādā gadījumā nerunāju par to, ka šobrīd Jēkabpilī tiek veidots NBA līmeņa klubs, es runāju par recepti, kā padarīt basketbola klubu tuvāku skatītājiem, atpazīstamāku, krāšņāku! Un mēs jaunu velosipēdu neizgudrojam, tikai ņemam talkā veiksmīgākās basketbola līgas pieredzi”, stāstīja Asars.

Viņš uzsvēra: “Svarīgi ir tas, ka mūsu logo izveidei netika iztērēts ne santīms. Tas bija patriotisks Jēkabpils mākslinieka darbs pie logo, veidojot to pēc valdes uzstādījumiem, saskaņā ar augstākminēto”.

Tāpat daudziem ir radies jautājums, kādēļ kluba talismans – lelle ir nosaukta vārdā Lusillo. “Pirmkārt, lai nediskriminētu nevienu no dzimumiem, otrkārt, lai liktu runāt par sevi BK "Jēkabpils" izveides sakarā - un tas laikam atkal būs izdevies”, atzina Asars.

Lai gan BK “Jēkabpils” logo ir spēka un cīņas pārņemts, talismans būs ļoti pozitīvs tēls, kurš būs visu līdzjutēju labākais draugs!

Jaunākie komentāri

Edijs Voinsovičs
Pirmdiena, 1 Oktobris 2018 11:11
Jelgavnieks
Sestdiena, 29 Jūlijs 2017 18:01
Jānis Ukris
Svētdiena, 24 Aprīlis 2016 00:33
Dainis Stiebriņš
Trešdiena, 11 Novembris 2015 10:36
Lāsma Irša
Sestdiena, 6 Jūnijs 2015 23:34