BK Jēkabpils centra pozīcijā piesaista Robertu Medni

Publicēts: Sestdiena, 18 Septembris 2021 10:54
Autors: Administrācija
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 508 reizes
Šajā sezonā BK “Jēkabpils” pretiniekiem zem groziem nāksies cīnīties ar “lūšu” jauno “centru” - Robertu Medni.
 
205 cm garais basketbolists ar Latvijas U18 izlasi 2007. gadā ieguva Eiropas čempionāta bronzas medaļas, astoņas sezonas cīnījās Latvijas augstākajā līgā, pārstāvot “Rīga/Juniors”, “ASK Rīga”, “BA Turība”, “Jūrmala Fēnikss” un “Barons” komandas. Savukārt otrajā līgā “lūšu” jaunais komandas biedrs pēdējās četras sezonas aizvadīja “Gulbenes Bukos” un palīdzēja gulbeniešiem izcīnīt čempionāta trešo un pirmo vietu. Gulbenē Roberts 2019./2020. gada sezonas pamatturnīrā vidēji katrā spēlē guva 16,5 punktus, izcīnīja 9,4 bumbas zem groziem un atdeva 3,5 rezultatīvas piespēles.
 
Roberts atzīst, ka ir patīkami atgriesties basketbola laukumā pēc pusotra gada sēdēšanas mājās un būs liels gods pārstāvēt “Jēkabpils” komandu un pilsētu, ar kuru pēdējos gados ir sanācis daudzas reizes tikties uz parketa un cīnīties par uzvarām.
 
Uz jautājumu, kāpēc izvēlējies pievienoties tieši “lūšiem”, Roberts atbild: ""Jēkabpils" ir pierādījusi sevi kā ambiciozu komandu, kas vēlas cīnīties par augstākajiem mērķiem, un tas saskan ar manām sportiskajām ambīcijām. Esmu gatavs cīnīties par LBL2 zelta medaļām un godam pārstāvēt Jēkabpils komandu Latvijas kausā!"
 
To, ka basketbols ir svarīga dzīves daļa gan spēlētājiem, gan līdzjutējiem, atzīst arī Roberts: "Sports ir kas vairāk, kā tikai piecu vīru spēle pret pieciem citiem vīriem, tās ir arī patīkamas emocijas! Sagaidām pilnas tribīnas ar “lūšu” faniem jaunajā Jēkabpils sporta hallē!"
 
Un pirmā spēle ir jau pavisam drīz! Savu jubilejas sezonas atklāšanas spēli, kas reizē būs arī visas “Ramirent” Nacionālās Basketbola līgas oficiālais atklāšanas mačs, BK “Jēkabpils” aizvadīs otrdien, 21. septembrī, plkst. 19.30 Jēkabpils sporta hallē. Spēli varēs vērot gan televīzijā “Best4Sport” kanālā, gan klātienē tribīnēs.
 
BK „Jēkabpils” atbalsta: Jēkabpils novada pašvaldība, SIA „Pata”, SIA „Jēkabpils PMK”, SIA „Mikor”, SIA „Astarte-Nafta”, SIA „Hektors”, AS „LNK Industries”, Jēkabpils sporta centrs, „Drukas Nams”, „Apdruka24.lv”.

Jaunākie komentāri

Edijs Voinsovičs
Pirmdiena, 1 Oktobris 2018 11:11
Jelgavnieks
Sestdiena, 29 Jūlijs 2017 18:01
Jānis Ukris
Svētdiena, 24 Aprīlis 2016 00:33
Dainis Stiebriņš
Trešdiena, 11 Novembris 2015 10:36
Lāsma Irša
Sestdiena, 6 Jūnijs 2015 23:34