BK Jēkabpils basketbolisti liek pasvīst 3. vidusskolas audzēkņiem

Publicēts: Piektdiena, 7 Decembris 2012 16:59
Autors: Elīna Elste
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 1707 reizes
Piektdien, 7. novembrī basketbola kluba “Jēkabpils” basketbolisti Matīss Čaupjonoks un P.J. Hils vadīja sporta stundu Jēkabpils 3. vidusskolā. Kā atzina audzēkņi un sporta skolotājs – šajā sporta stundā slodze bijusi lielāka nekā ierasts.
Jēkabpils 3. vidusskolas sporta skolotājs Modris Osvalds: “Pārsvarā sporta stundās pievēršam uzmanību vairākiem sporta veidiem, paskrienam u.t.t. Intensitāte gan bija laba šajā stundā. Varētu arī mēs paši tādu piekopt. Skolēniem arī lielāka interese šodien bija “Jēkabpils” basketbolistu dēļ, citās reizēs ir citādāk. Šoreiz gan sporta zālē stundas laikā bija liels klusums. Parasti mums tā nav. Ja es vadītu, tā nebūtu. Būtu labi, ja šāda sporta stunda būtu vēl kādreiz, tad basketbolisti varētu trenēt vidējās klases.”
Jēkabpils 3. vidusskolas 11. klases skolēns Raitis: “Man šī stunda ļoti patika! Bija visādi speciālie vingrinājumi, kuri ļoti nogurdināja. Slodze bija lielāka nekā citās stundās, bet šoreiz arī guvi kaut ko jaunu. Cenšos sekot līdzi visām “Jēkabpils” spēlēm, vismaz internetā, ja nav citas iespējas. Statistiku skatos u.t.t. “Jēkabpils” komandā mans favorīts ir P.J., īpaši pēc šīs stundas. Viņš ir ļoti draudzīgs. Būtu labi, ja šāda sporta stunda notiktu vēl arī nākamajā gadā.”
Jēkabpils 3. vidusskolas 12. klases skolniece Ināra: “Šī stunda bija aktīvāka. Atšķīrās no citām stundām ar to, ka skolēni tika vairāk nomocīti (smejas). Citās sporta stundās varēja nedaudz paslinkot, bet šoreiz gan nē. Reizi mēnesī šāda veida stundas būtu vietā. Basketbols man nav tuvs sporta veids, bet šī sporta stunda patika. Neskatoties uz to, ka tajā bija tikai un vienīgi basketbols.”

Jaunākie komentāri

Edijs Voinsovičs
Pirmdiena, 1 Oktobris 2018 11:11
Jelgavnieks
Sestdiena, 29 Jūlijs 2017 18:01
Jānis Ukris
Svētdiena, 24 Aprīlis 2016 00:33
Dainis Stiebriņš
Trešdiena, 11 Novembris 2015 10:36
Lāsma Irša
Sestdiena, 6 Jūnijs 2015 23:34