Biedrība “Basketbola klubs Jēkabpils” 17. maija gaidās

Publicēts: Otrdiena, 1 Maijs 2012 21:22
Autors: Elīna Elste
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 2853 reizes
Ceturtdien, 3. maijā Jēkabpils pilsētas pašvaldībā norisinājās preses brīfings, kurā jaundibinātās biedrības “Basketbola klubs Jēkabpils” priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs atklāja, ka biedrības pārstāvji ir 17. maija gaidās.
Šajā datumā notiks Latvijas Basketbola savienības valdes sēde, kurā izskatīs biedrības „Basketbola klubs Jēkabpils” pieteikumu uzņemšanai Latvijas Basketbola savienībā. Tāpat arī lems par Jēkabpils basketbola komandas dalību Latvijas basketbola līgas 1.divīzijā.
No Latvijas Basketbola savienības pieņemtā lēmuma būs atkarīga Jēkabpils basketbola komandas tālākā attīstība.
“Šobrīd mēs esam paveikuši mums uzdoto mājasdarbu”, par līdz šim paveikto stāstīja Salcevičs.
Ir dibināta biedrība, ievēlēti valdes locekļi, izvēlēts biedrības priekšsēdētājs un izvēlēts uzņēmums, kurš sniegs sabiedrisko attiecību pakalpojumus.
Tāpat ir uzsāktas sarunas ar iespējamo basketbola kluba treneri - Edgaru Teteri. Kā brīfingā stāstīja Salcevičs, neformālās sarunās Teteris ir izteicis labas prognozes Jēkabpils basketbola kluba attīstībai. “Uzstādījums ir vismaz tikšana “play-off”. Tikt sešiniekā būtu ļoti labs sasniegums”, tomēr iespējamā trenera mērķis ir augstāks - tikt četriniekā, uzsvēra Salcevičs.
Biedrības priekšsēdētājs atklāja, ka klubā, iespējams, varētu spēlēt divi vai trīs spēlētāji no Jēkabpils, tomēr redzeslokā ir arī perspektīvi sportisti arī no Līvāniem un Madonas.
Kā basketbola kluba bāzes vieta ir izvēlēts Jēkabpils sporta centrs, kas atrodas Brīvības ielā 289. Lai to pozicionētu kā bāzes vietu gan vēl ir nepieciešami uzlabojumi.
Basketbola kluba ģenerālsponsori vēl nav zināmi, tomēr Saeimas deputāts Dzintars Zaķis ir solījis atbalstu šī jautājuma risināšanā, norādīja Salcevičs.
Biedrība “Basketbola klubs Jēkabpils” ir dibināts šī gada 20 aprīlī. Tā dibinātāji ir Jēkabpils pilsētas pašvaldība, Guntars Gogulis un Juris Asars. Ir ievēlēti arī valdes locekļi - Aivars Kraps, Guntis Ozols, Māris Dimants, Juris Asars, Leonīds Salcevičs, Guntars Gogulis. Par biedrības priekšsēdētāju tika ievēlēts Leonīds Salcevičs, bet direktora pienākumus veiks Juris Bobrovs.
Biedrībai noteikts arī revīzijas komisijas sastāvs - Jānis Raščevskis, Gunārs Cankals, Kaspars Skruzmans, Viktors Vilkaušs. Sabiedrisko attiecību pakalpojumus biedrībai sniegs uzņēmums SIA “ElArt Media”.

Jaunākie komentāri

Edijs Voinsovičs
Pirmdiena, 1 Oktobris 2018 11:11
Jelgavnieks
Sestdiena, 29 Jūlijs 2017 18:01
Jānis Ukris
Svētdiena, 24 Aprīlis 2016 00:33
Dainis Stiebriņš
Trešdiena, 11 Novembris 2015 10:36
Lāsma Irša
Sestdiena, 6 Jūnijs 2015 23:34