Aleksejevam 36 punkti uzvarā pār „Rīga/DSN”

Publicēts: Trešdiena, 16 Oktobris 2019 21:46
Autors: Administrācija
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 352 reizes

Trešdien, 16. oktobrī Daugavas sporta namā Rīgā BK „Jēkabpils” aizvadīja savu trešo maču šajā „Ramirent” LBL2 sezonā. „Lūši” cīnījās pārliecinoši un pieveica „Rīga/DSN” komandu ar rezultātu 101:64. Spēlē ar 36 gūtiem punktiem un astoņām bumbām zem groziem izcēlās Jurijs Aleksejevs.

Jēkabpilieši laukumā dominēja jau no pirmajām spēles sekundēm, un katrā ceturtdaļā „lūšu” pārsvars pieauga par aptuveni 10 punktiem. Jēkabpiliešu rezultātu ar danku un 100. punktu noslēdza Kaspars Cipruss, kurš kopumā 23 ar pusi spēles minūtēs iekrāja „double-double” – 18 punktus un 12 atlēkušās bumbas. Cīņas beigu rezultāts – 101:64 BK „Jēkabpils” labā.

To, ka šoreiz BK „Jēkabpils” bija no citas „svara kategorijas” apliecināja komandas treneris Agris Galvanovskis: „Šodien pretī bija jauna komanda, skolnieki. Tā viņiem bija laba pieredze. Paši kādreiz esam tādā situācijā bijuši, kad ar vecākiem pretiniekiem ir jāspēlē, un zinām, kā tas ir. Bet „Jēkabpils” komanda ir malači, bija labi noskaņojušies cīņai un izbaudīja spēli!”

Šī bija BK „Jēkabpils” trešā uzvara pēc kārtas.

„Ramirent” LBL2, 16. oktobris, Daugavas sporta nams

„Rīga/DSN” – BK „Jēkabpils” 64:101 (17:28, 19:28, 9:18, 19:27)

„Jēkabpils”: Aleksejevs 36 (8ab), Cipruss 18 (12ab), Sokolovs 11 (8rp), Vīņauds 10 (7rp), Koļesinskis 8, Surkulis 7 (7ab), Večens 6 (7rp), Ermansons 5, Leja, Šteinarts

Uz nākamo spēli savā mājas laukumā Jēkabpils sporta namā BK „Jēkabpils” savus līdzjutējus aicina nākampiektdien, 25. oktobrī plkst. 20.00. Pretī stāsies „BS Ogre” komanda.

BK „Jēkabpils” atbalsta: Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA „Pata”, SIA „Jēkabpils PMK”, SIA „Mikor”, SIA „Astarte-Nafta”, SIA „Hektors”, AS „LNK Industries”, Jēkabpils sporta centrs, „Vērtīgs”, „repromo.lv”, SIA „AJV grupa”.