Publicēts: Ceturtdiena, 4 Maijs 2017 11:07
Autors: Administrācija
Komentāri [0]
Raksts skatīts: 1131 reizes
Otrdien, 2. maijā Jēkabpils sporta namā BK “Jēkabpils” un “Barons kvartāls” komandas aizvadīja izšķirošo – piekto spēli par iekļūšanu “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) pusfinālā. “Lūši” dramatiskā cīņā atzina pretinieku pārspēku ar rezultātu 65:70 un tādejādi piecu cīņu sērijā ar divām.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Otrdiena, 2 Maijs 2017 09:36
Raksts skatīts: 1431 reizes
Vērīgākie basketbola skatītāji būs pamanījuši, ka „OlyBet” Latvijas Basketbola līgas izslēgšanas spēlēs basketbola kluba „Jēkabpils” spēlēs komandai tuvās dāmas savējos atbalsta tērpušās kleitās ar lūša zīmējumu. Arī izšķirošajā ceturtdaļfināla cīņā pret „Barons kvartāls” komandu, kas notiks otrdien, .. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Pirmdiena, 1 Maijs 2017 02:13
Raksts skatīts: 454 reizes
Svētdien, 30. aprīlī Rīgā, Daugavas sporta namā BK „Jēkabpils zaudēja „Barons kvartāls” komandai ar rezultātu 67:83, tādejādi atliekot „OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla uzvarētāja noskaidrošanu uz piekto spēli. Sērijā 2:2.   Jēkabpilieši spēli iesāka veiksmīgi, un ar Jurija Aleksejeva tālmetienu panāc.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Sestdiena, 29 Aprīlis 2017 12:24
Raksts skatīts: 594 reizes
Svētdien, 30. aprīlī Rīgā, Daugavas sporta namā ceturto reizi “OlyBet” Latvijas Basketbola  līgas (LBL) ceturtdaļfinālā tiksies BK “Jēkabpils” un “Barons kvartāls” komandas. Sērijā līdz trīs uzvarām rezultāts ir 2:1 “lūšu labā. Spēle sāksies plkst. 20.00 un to tiešraidē varēs vērot “Lattelecom” TV kanālā &.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Piektdiena, 28 Aprīlis 2017 21:19
Raksts skatīts: 989 reizes
Ceturtdien, 27. aprīlī Jēkabpils sporta namā "Jēkabpils" U-19V komanda Latvijas Jaunatnes basketbola līgas (LJBL) astotdaļfināla ietvaros aizvadīja cīņu pret "Jelgavas" komandu. Kārtas uzvarētājs tika noskaidrots divu spēļu summā. Pirmo savstarpējo maču, kas notika Jelgavā, jēkabpilieši noslēdza ar divu punktu deficītu. Savā mājas laukumā pui&sca.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Piektdiena, 28 Aprīlis 2017 12:51
Raksts skatīts: 232 reizes
Piedāvājam jums noklausīties pirmo "play-off" raidījumu "Bumba grozā"! Studijā viesojas BK "Jēkabpils" galvenais treneris Rūdolfs Rozītis un treneris Gunārs Gailītis.    Kā treneri vērtē panākumus pirmajās izslēgšanas spēlēs? Kurš ir mierīgākais spēlētājs komandā? Vai silta vanna un zāļu tēja palīdz.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Ceturtdiena, 27 Aprīlis 2017 16:50
Raksts skatīts: 166 reizes
Šobrīd BK "Jēkabpils" atrodas vienas uzvaras attālumā no "OlyBet" LBL pusfināla. Uz svētdien, 30. aprīlī Rīgā, Daugavas sporta namā notiekošo BK “Jēkabpils” un “Barons kvartāls” ceturto izslēgšanas spēļu cīņu “lūšu” līdzjutējiem tiek organizēts lielais fanu autobuss.   Izbraukš.. Lasīt tālāk (0)
Fanukluba jaunumi
Publicēts: Trešdiena, 26 Aprīlis 2017 23:52
Raksts skatīts: 792 reizes
Trešdien, 26. aprīlī nokaitētā atmosfērā un spraigā cīņā BK „Jēkabpils” savā laukumā pagarinājumā ar raksturu un saliedētu komandas darbu izcīnīja uzvaru pār „Barons kvartāls” komandu ar rezultātu 93:92. Tādejādi „OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfinālā sērijā līdz trīs uzvarām rezultāts ir 2:1 „lūšu”.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Otrdiena, 25 Aprīlis 2017 15:15
Raksts skatīts: 632 reizes
Pirmās “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas izslēgšanas spēles ir aizvadītas. Šobrīd BK “Jēkabpils” un “Barons kvartāls” duelī sērijā līdz trīs uzvarām rezultāts ir neizšķirts – 1:1. Nākamais mačs notiks trešdien, 26. aprīlī Jēkabpils sporta namā. Cīņa sāksies plkst. 18.30 un to būs iespējams vērot “Latta.. Lasīt tālāk (0)
Publicēts: Pirmdiena, 24 Aprīlis 2017 01:48
Raksts skatīts: 346 reizes
Turpinoties „OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) izslēgšanas spēlēm, svētdien, 23. aprīlī Daugavas sporta namā ceturtdaļfināla sērijas otro savstarpējo maču aizvadīja BK „Jēkabpils” un „Barons kvartāls” komandas. Saspringtā un sīvā cīņā „baroniem” izdevās revanšēties jēkabpiliešim – 76:82. Tādejādi r.. Lasīt tālāk (0)